Obchodník so smrťou

(festivalový názov)
  • Česko Obchodník se smrtí (viac)

Jak si justice v 18. století dokáže poradit s vykradači hrobů? Arthurovi Blakeovi (Dominic Monaghan) zbývá posledních pár hodin před popravou gilotinou. A právě tehdy vypráví knězi Francisi Duffymu (Ron Pearlman) svůj životní příběh včetně toho, jak s ostříleným vykradačem hrobů Williem Frimesem rozjel kšeft s mrtvolami. (Minnetonka)

Pitryx

V podstatě to není ani pořádný horor, ani pořádná komedie. Je to takové splácané nic. Několik sekvencí je zbytečně dlouhých a některé nebyly třeba vůbec. A maskéři se také nějak moc nevytáhli. 201408177720/8114 ()

Sakyvanity

Super film. Vtipný, morbidní humor, který není pro každého. Zjistila jsem, že v poslední době se dívám na filmy, kde hraje někdo z mých oblíbenců a vůbec se neřídím hodnocením filmu. Ale skvělá zábava na odreagování a sladký D. Monaghan. ()

wray

Na prvy pohlad (a aj po zhliadnuti) to vyzera ako fajn film, dokonca by som povedal ze je tam aj cosi nove ale - objektivne - je to akesi nedokoncene :/ Hlavny motiv - horrorova komedia o vyrkadacoch hrobov (resp. zlodejoch mrtvol) - to znie dobre. Cele pekne vizualne spracovane, a ked sa do pribehu dostanu prvky ako upiri, zombies a dokonca mimozemstania - znie to ako zaklad kultoveho filmu. Ano, je tam vela zaujimavych prvkov ale spolu to akosi neladi. Na druhej strane - je omnoho viac filmov ktore su podstatne horsie ako toto, takze - ak od toho moc necakate, a mate chut na hororovu komediu s par originalnymi prvkami - doporucujem. ()

Da_reba

Ako komédia mi to zrovna nepripadalo ale to je možno aj tou otrasnou angličtinou, vďaka ktorej som mal problém rozumieť 1/3 z každého dialógu. Inak vcelku vydarená atmosféra, herecké výkony tiež ušli. 60% ()

AmunRa

Hororová komedie obsahuje všechny hororové rekvizity, ale není ani děsivá ani vtipná. Herci kvalitní, ale nevypadají, že by se o něco snažili, jen se tak potácejí filmem a doufají spolu s divákem, že už bude konec. Vzhledem k té bídě se mi nechce ani plýtvat čas na něco podrobnějšího než obligátní: Ztráta času. ()

Lukoh

Ja osobne som sa pri tejto hororovej komédii výborne bavil. Ponuré prostredie, zombíci, upír a dokonca ufón dokonale pridali na absúrdnosti celého deja. Dobrý film na nudnejšie večery. ()