Poté, co v roce 2012 došla ropa, nastala katastrofa a po světě se toulají jen skupinky těch, co apokalypsu přežili. Jedna z nich se usadila v opuštěné nemocnici, ale v patách má hordu nelítostných kanibalů. V hlavní roli amerického hororu Michael Madsen.  Píše se rok 2012. Došla ropa, zhroutil se celosvětový systém, dosavadní společnost zanikla. Žijí jen nepočetné tlupy lidí, kteří se toulají světem a hledají pro sebe útočiště. Bohužel ale existuje i početná skupina fanatických kanibalů, kteří loví všechny, co apokalypsu přežili. Americký horor režiséra Marka Younga vypráví o jedné ze skupinek lidí, která se usadila v opuštěné nemocnici. Bohužel však právě sem dorazili i kanibalové. Kdo z nich přežije? V hlavní roli Michael Madsen. (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Tohle je jako remake nějakého postapa z přelomu 70./80. let. Jen ty kladní hrdinové vypadají trochu moderně. Zato záporáci, ti jsou echt osmdesátkoví, včetně broušení zubů rašplí. Možná by to mohlo i pobavit, kdyby ten scénář nebyl místy hrozně hloupej (už ta zápletka - v roce 2012 dojde ropa a všechno najednou lehne). Půlka postav nesympatických, originalitu se to ani nesnažilo předstírat, občas se tomu filmu zasmějete, ale Madsen a trocha té krve potěší. Hlavně u toho nepřemýšlet. ()

Gilmour93

Na světě došla ropa a režiséru Marku Youngovi by mohlo dojít, že existují tisícovky jiných povolání, při kterých bude alespoň trochu užitečný. Sebekanibalismus v podobě ohryzání nehtů napětím se nekonal, to si spíš na tom neinvenčním béčku vylámete své hororu chtivé zuby.. Můj kdysi oblíbený Michael Madsen se začíná nebezpečně stávat vlastní trapnou karikaturou. ()

Pumiiix

Béčko jako mraky, žádná originální nebo něčím výjimečná scéna, tupé dialogy, z kterých pomalu bolí uši a při hloupí ,,frajeři,, ala Blade 3 s lukem ;-) naprostí neherci, ani s jednou postavou se za dobu filmu nesžijete, což se dá odhadnout bohužel už v prvních minutách. Filmu chybí peníze a bohatší rozpočet, jako většině béček a hororů z Dark Horror Festu, záporácí docela ujdou a jsou aspoň zdatní, zato jejich (menší spoiler) šéfka je směšná a těžko uvěřitelná, docela mě iritovalo na postavách jejich výbava, proč měli tak málo zbraní? Já osobně bych neměl moc problém ve výběru luk VS puška….hromada chyb, na tři hvězdičky to o „prdelku“ nemá ;-) 4/10* ()

strougy

Když se za nejzábavnější moment filmu dá považovat scéna, kterak slečna ve slušivých černých kalhotkách uklouzne po kaluži krve, tak je asi něco špatně. Hloupý a nudný film o partičce hodných hlupáků zabíjených odpornými kanibaly, v jejichž skupině si Madsen a Vinnie Jones sahají na herecké dno své kariéry. A proč vlastně podobný filmy vždy přežijí ty nejnudnější a nejméně zajímavý postavy, kterým člověk od začátku přeje tu nejbrutálnější smrt vážně nepochopím. ()

Falko

50%. Na zaklade dost negativnych hodnoteni som bol pripraveny na najhorsie a ocakaval som nudnu blbost, ale nenudil som sa az tak, ako som to ocakaval. Na scenari a niektorich dialogoch som sa sice zabaval, ale Michael Madsen si opät podobne, ako aj v KILL BILL (2003) vychutnaval vrazdenie. Bolo citit aj lacny rozpocet, teda cely film v jednej budove a obcas nejake tie zabery na apokalypticke prazdno v meste a samozrejme o par mesiacov si uz len matne spomeniem na tuziacich kanibaloch po ludskom mäse v tomto filme, avsak niektore vrazdy boli brutalne a krvavo natocene, takze ako oddychovka u mna postacuje na 50%. ________ Nicole DuPort - (Dakota) +++ Rider Strong - (Ford) +++ Michael Kelly - (Viper) +++ Alexandra Barreto - (Torino) +++ Robert Carradine - (Darwin) +++ Emily Catherine Young - (Nova) +++ Kevin E. Scott - (Max) +++ Zack Robidas - (Yukon) +++ Beverly Hynds - (Victoria) +++ Rachel Miner - (Neon) +++ Michael Madsen - (Jackal) +++ Vinnie Jones - (Mongrel) +++ Produkcia: Michael Madsen +++ ()