Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát. (oficiálny text distribútora)

Alden_Larson

Trochu matoucí film. Nějak jsem nepochopil jestli to je jeden dlouhý děj, nebo jestli to je jeden opakující se den alá "Groundhog Day". Prezentace byla fajn, ale bylo tam několik scén, keteré vypadaly jako porno. Herecké výkony byly moc dobré, ale Michal Malátný nebyl zrovna skvělý. Hudba byla fajn, ale častokrát se nehodila a narušila tón jistých scén. 5/10 ()

Pisoarec

Na Chyťte doktora jsem se sice těšil, ale zároveň jsem se i značně děsil. Měl jsem možnost vidět to celé v pohybu (dělal jsem čtyři dny poskoka na natáčení v ČT, kdy se točilo Sama doma) a bál jsem se, že půjde jen o další trapnou komediu, jako v poslední době třeba Poslední plavky. Velmi mě však překvapilo, že nejen že to není trapné, ale dokonce ani blbé. Hlášky nepůsobí křečovitě a pakliže mají být vtipné, tak skutečně vtipné jsou. Herci jsou všichni výborní, jen Michal Malátný, děla skutečně čest svému jménu a dovede vykouzlit ty své tři typy obličeje. Nicméne filmu nijak vyloženě nevadí a jeho herectví neruší. Zejména Luděk Sobota je asi velké překvapení, škoda, že toho prostoru nebylo víc. Skvělá je samozřejmě i Táňa, Kryštof Hádek a nebo Týna Frejová. V závěru se setkají obě sokyně s tváří Tání Vilhelmové, Jana Goldbergová a Klára Spurná, nicméně obě se v jednom záběru objeví jen párkrát, většinou je to řešeno za pomoci Tániny dublérky Kristýnky Novákové záběry přes rameno. Chyťte doktora není jen bezsmyslnou komedii, ale nabizí i prostor k zamyšlení, co se týče manželství. (sexuální život skvěle vysvětluje Petr Weiss). Za 15 milionů a za extrémně krátký čas, tak putuje do kin zábavná, oddychová a nečekaně povedená komedie debutanta Martina Dolenského. ()

JHappy

Jako první musím říci že obecně nemám rád Táňu Vilhelmovou a tak vždy filmy kde hrála vždy o hodně klesali a proto jsem měl minimální očekávání + úroven posledních českých filmů mě nepřidala na optimizmu. Musím ale přiznat že jsem se bavil a za poslední roky další příjemný film u kterého jsem se zasmál a bavil se až do konce. ()

cypher

Vcelku vtipná česká komedie o lidském chování a možných výsledcích. Pavel Bém už jen jako satirická třešnička na dortu. Snad jen ta výsledná myšlenka postrádá bližší smysl. ()

yarghoul

Kam dala Táňa oči, když kývla na tuhle parodii komedie. Trapné cameo Béma a Vašuta mě nepobavilo a "znásilnění" rugby do filmu na atraktivitě nepřidalo. Neležet doma v horečkách, tak ten film vypnu dřív, takhle jsem to omylem dokoukala a do teď toho lituji. ()

rigby

Michal je malátný herec, Vilhelmová mu v tomto filmu zdatně sekunduje, snad jen Hádek pochopil nevážnost situace. Výsledek nevěry 3x jinak, pokaždé o kus rozplizleji, poslední půlhodina filmu už je nesledovatelná. Divím se, že dávám 2 hvězdičky, ale to snad jen kvůli tomu, že jsem toto dílo od začátku nebral vážně. ()

Dexter666

Nebyť mojej obľúbenkyne, skvelej Tatiany Vilhelmovej v tomto filme, tak si ho ani nepozriem. Škoda naozaj úbohej réžie a scenára, ktoré celú zápletku nevedú nikam... Preberajú len trikrát tú istú situáciu vždy však s nulovým východiskom. ()

FandaF

Jsem ve věku hlavního hrdiny a s podobnými problémy i vnímáním světa. Film se mi líbil. Je to zábava, nečekejte nic jiného než komedii s jednoduchým humorem a s trochou dobré muziky od Chinaski. Mimochodem, úplně na konci je něco, co mám v hlavě už mnoho let :) jen je to bohužel v této době a společnosti nereálné :( ()

CabelkaB

Nuda, nuda a zase nuda. Divím se, že na to herci vůbec kývli...!!! Cítila jsem se jak když se koukám hodinu do černa a nevidím nikde žádné světlo ... Nic zajímavého na tomto filmu není. Možná tedy jen písnička od Chinaski za které jsou ty dvě hvězdy ... Jinak si nezaslouží snad ani jednu! ()

Flamik

Dal bych to to televize v prime timu a moh by to být hit český televizorografie. Na filmový snímek nic převratnýho, ale ani propadák. ()

tomino28 odpad!

Neskutečná blbost (doplňte si peprnější výraz dle svých potřeb), ze které bolí oči. Nic pozitivního jsem zde nenašel, úplně zbytečný počin! ()