Na oddělení ortopedie Borské nemocnice se hromadí problémy. Zdravotní karta pacienta Klause Funkeho není k nalezení, a to jen zvyšuje napětí mezi primářkou Čeňkovou (E. Balzerová) a ředitelem Blažejem (J. Abrhám). Stejně tak se vyhrocují konflikty vrchní sestry s jejími podřízenými. Terčem se samozřejmě stává sestřička Fany (D. Jurčová), kterou by vrchní sestra (M. Šplechtová) nejraději propustila. S mladičkou pacientkou Sally jsou také jen starosti. Zvláště, když se tu objeví její rodiče. Honza Blažej (O. Brousek) pozve obdivovanou Karolínu (M. Válková) na své představení. Zdá se, že jí není tak lhostejný, jak se na začátku tvářila. Doktor Kryštof Pavelka (R. Krajčo) našel ubytování v domku u Alčiných rodičů. Alča (J. Ježková) z toho má nevýslovnou radost, protože tenhle mladý doktor se jí moc líbí. Její rodiče už ale tak moc nadšeni nejsou. (Česká televize)

topi80

Popravdě řečeno, že je celá ortopedie strašně překvapená tím, že se fotrovi nějak nepozdává, že jeho dceru šoupli na chodbu, je dost ujeté. Legendární Inu nám v roli predátora, byť s úplně jinými metodami, nahrazuje restaurátorka Karolína. Vedle chování doktora Pavelky mi přijde dost přepálené i chování vrchní sestry. ()