Jsou tři hodiny a sedm minut po půlnoci a dvě dívky utíkají prázdnou londýnskou ulicí. Joanne se řinou z očí slzy a má potrhané šaty. Kellyina tvář je potlučená a začíná otékat. Duncan Allen leží na podlaze v koupelně a nezastavitelně krvácí. Nachází ho jeho syn Stuart a žádá odpověď, co se stalo. Kellyin pasák shání svoji „ovečku“, protože je mu jasné, že když ji nenajde, bude to on, kdo za všechno zaplatí. Že se bude zabíjet. Kelly a Joanne musí začít bojovat o vlastní existenci ve světě, kde nejsou přátelé, morálka ani zákony. Ve světě lidské nízkosti, v němž vítězí jen ti nejhorší a nejbezohlednější. Ve světě, kde by nikdo z nás nechtěl žít, ale někteří tam prostě skončí a nemohou ven. To vše v drsném a syrovém, šesti různými festivalovými cenami ověnčeném thrilleru Paula Andrewa Williamse, který rozhodně není pro slabé nátury… (oficiálny text distribútora)

gumli

Celý film sa odohráva v priebehu cca 24 hodín.Hodne šokujúci,krutý a provokatívny film.A zároveň aj veľmi reálny a bezútešný.Postavy sú všetko negatívne,okrem maloletej Joanne.Tá je vlastne obeť a nie sopľavá dvanásťročná šľapka,ako ju označil jeden užívateľ.Ešte aj s tou starou skutočnou šľapkou má divák pri sledovaní filmu súcit a chtiac nechtiac drží pri nej,pretože stará šľapka a mladá Joanne sú celý film úzko späté.Najhoršie a najodpornejšie na mňa pôsobil starý pedofilný "zmrd".Poriadne bohatý "zmrd".Pasák bol tiež riadne hovädo,lenže keby nebolo tých bohatých pedofilných "zmrdov",tak by sa nedali takto zneužívať maloleté dievčatá,o ktoré sa nikto nestará.V tomto prípade dievča matku nemalo,pretože jej mama umrela a otec sa o ňu nestaral.Rozhodne film stojí za pozretie. ()

6thSun

Velkou otázkou pro mě zůstává, pro koho je tento film natočen a jaký smysl jeho autoři při tvoření zamýšleli. Příběh je zbaven jakékoli nadsázky, takže zbývá jenom jadrné zlo, negace a deprese. Je jasný, že se tohle děje každej den na x místech světa, ale proč to bez jakékoli přidané hodnoty vtělovat na filmový pás, to mi prostě uniká. Z řemeslnýho úhlu pohledu se to určitě nedá označit za shit, včetně velmi dobrých hereckých výkonů, což ale vlastně absurdnost celé situace ještě více umocňuje. Pro mě hodně nepříjemný a veskrze zbytečný zážitek, body tak míří jen a pouze k oné technické stránce filmu. 60% ()

Malarkey

Je pravda, že je film krutej od A až do Z, ale nemůžu si pomoct, znám daleko krutější a realističtější filmy. Jde o střich, o celkové vyprávění příběhu, o herce, o všecko co film dělá filmem. Nápad je dobrý, ale mohlo to být daleko krutější. Takhle mi přišlo jak kdybych viděl nějaký pravdivý příběh z série pořadu To nevymyslíš se vším všudy. ()

kaylin

Snímek je hodně realistický, ale nemohu si pomoct, nějak jsem měl pocit, že je to místy hodně dělané na efekt, i když pak kamera přece jen uhne a nechce to všechno zobrazit. Nic to nemění na tom, že to je pořádně drsné a že tenhle film rozhodně dovede s některými diváky zamávat. Hlavně proto, že tam venku takoví lidé jsou. ()

Sfinkter

Špínu Londýna mi už ukázal Frears, trochu větší násilí jsem zkousl v Rise of the Footsoldier. Tato drsná pohádka o šlapce a její malé kamarádce mi nijak k srdci nepřirostla, s nikým jsem nesympatizoval a kdyby snímek neukazoval nahnilé podhoubí moderní společnosti, nebyl by zajímavý vůbec ničím. Takto se snaží pouze šokovat, což se mu do jisté míry docela slušně daří. Ale i v tomto ohledu má na filmovém poli zatraceně dobré konkurenty. ()