František (Josef Polášek) má vlastnú psychiatrickú ordináciu a veľa klientov. S manželkou Eliškou (Ela Lehotská) sa práve nasťahoval do nového domu. A navyše – navyše je sukničkár. Jedného dne však šliapne vedľa a spustí tým ťažko kontrolovateľnú lavínu udalostí. Stratí prácu, žena ho vymení za jeho bývalého pacienta, a tak mu nezostáva nič iné, len ležať v izbičke u mamičky (Zdena Hadrbolcová). Tá synáčika obdivuje, čo sa nepáči jeho staršiemu bratovi Milošovi  (Leoš Noha). František nevie nájsť uplatnenie, a tak sa nakoniec nad ním Miloš zľutuje a ponúkne mu miesto učiteľa v autoškole, ktorej je majiteľom. Nie je to jednoduché obdobie, ale František sa nevzdava. Krv do žíl mu vleje Eliškino skrývané tehotenstvo a možnosť byť otcom... (TV JOJ)

Johgas

Film se mi nelíbil, rozhodně bych jej nenazvala komedií. Film o slabochovi, který je "king" když vše jde podle jeho představ, ale absolutně rezignuje, když mu do jeho představ někdo šlápne (manželka hodlající se rozvést a zaměstnavatel již dále nehodlající využívat jeho služeb). Celé je to takové nijaké, nevtipné a nevýrazné, nikam to neměřuje. Co se mi naopak líbilo - byly šansony Hany Hegerové, její texty perfektně korespondovaly s tím, co se odehrávalo na plátně. Paní Hana má snad texty pro každou životní situaci:-) ()

J. K. Lister

Podle názvu jsem si představoval zcela jiného chlapa, charizmatického a ne tak uťáplého jako herce J. Poláška. Vůbec jsem nechápal, co na něm mohli ženské vidět, takový nekňuba... Abych pravdu řekl, nebudu se k tomu vyjadřovat, film se mi opravdu nelíbil, očekával jsem něco daleko víc, obzvláště z hlavní postavy mi chyběl šarm, více drzosti a sebejistosti. ()

Epco

František je hlavne debil a debilov sa snaží spraviť aj z tých čo aj napriek hodnoteniu na csfd spravi tu chybu film pozeraju. Takže nenechajte zo seba debilov spraviť a určite tento film nepozerajte. ()

shinlove

Průměrná komedie, která ale není ničím víc, než dobrou pohodovkou. Která si na nic nehraje, neočekává, že se k ní bude člověk vracet pořád a pořád dokola, jde o jednorázovku, která neurazí, ale pobaví :) 3* ()

madpepek

František je děvkař se mi líbil.Mám rád takové melancholické komedie a Josef Polášek byl perfektní. Nejvíc mi v hlavě utkvěla scéna když si František úplně nahý dělá ve svém domě (na který ještě splácí hypotéku) kávu a jeho manželka (s kterou je v rozvodovém konání) ho vyhání protože se vrací její milenec... ()

Gr!mReefer

Lepší 3* nebo horší 4*. Nadprůměrná česká komedie, protože jsem se u ní dokonce i zasmál. Ale nečekejte nic převratnějšího. Prostě česká komedie. ()

de-souza

nuda, nuda....prostě mi to přišlo tak strašně unylé, nevýrazné, že víc než jednu hvězdu nedám...zaráží mne že někdo při komentáři vůbec zmiňuje Čtvrtníčka..dohromady "zahrál" snad 3 minuty a to naprosto o ničem.. ()

mfanta

55% - Polasek mne (a asi nejenom mne) prijemne prekvapil svym klidnym, civilnim vykonem bez zbytecneho prehravani a tim postrcil film o uroven vys na mirny nadprumer, kam by se bez jeho pricineni jen tezko dostaval. Dej a zapletky jsou jakztakz snesitelne, tempo volne a primerene, konec vylozene neurazi - takze preju prijemny odpocinek. ()

Ludva

[2010-05-02] * Slibně se rozjíždějící komedie se náhle překlopí v psychodrama, kde navíc Polášek už svou postavu nezvládá uhrát dostatečně uvěřitelně. Za zmínku určitě stojí výborně vybrané doprovodné písničky. ()

Fixa

Podle zdejších komentářů, jsem čekal docela sračku, ale byl jsem příjemně překvapen. Film byl normální, ničím výrazný, ale právě to, se mi na něm nejvíc líbilo. Momenty nebyly na výbuchy smíchu, ale spíše pro pousmání. Konec se mi taky líbil. Nemůžu napsat proč, byl by to spoiler. Mě teda nejvíc rušily všudypřítomné reklamy ve filmu, ale bez sponzorů se asi blbě točí :-) ()

PETOS odpad!

Je to nuda. Komédie sa z českej tvorby nestrácajú, čo je do dobre. Síce sú slabšie ako staré klasiky ale svoju priemernosť si udržujú. Ak divák čaká komédiu, pri ktorej sa zasmeje, má smolu. Tento film ma úplne sklamal. ()