Kokosy v pralese

• Slovensko Vzduch tam hore (viac)

Jimmy Dolan, vysokoškolský basketbalový tréner, chce nájsť novú hviezdu do svojho tímu, pretože verí, že mu to zaistí povýšenie na hlavného trénera na škole. Uvidí video Saleha, basketbalového fenoménu a rozhodne sa ísť za ním do Afriky, aby ho získal. Po prílete Dolana čakajú výzvy ohľadom života v úplne novej kultúre. Dolan a Saleh sa navzájom učia rôzne životné pravdy predtým, ako spolu nastúpia na posledný zápas, v ktorom sa rozhodne o všetkom. (Disney+)

Kongu

Toto je úbohé pokračovanie perfektného A-čkového filmu Kokosy na snehu. Ani tú jednu hviezdičku si to nezaslúži, no za tie niektoré scény, pri ktorých som sa vážne bavil ju predsa len dám. Kokosy na snehu ako športová komédia bola super, ale toto je skôr úbohá napodobenina športovej zvrátenosti. TFUJ S nie dokonalým pohŕdaním verbal. (čo to trepem), Kongu. ()

hmyzovrah

Průměrná komedie a podle mého nesrovnatelné s Kokosy na sněhu, to protože porovnávat tyto dva filmy je nesmysl. Kevin Beacon se celkem na roli hodi. Děj je velice jednoduchý, na jedno shlédnutí dobré. ()