Dobrodružství s Nigelem Marvenem

• Veľká Británia Nigel Marven Nature Specials
všetky plagáty
Veľká Británia, 2002

Nigel Marven

Nigel Marven podnikl dobrodružnou cestu mezi divoká zvířata a ukáže nám, jak žije anakonda, piraňa, mungo a žralok. (oficiálny text distribútora)

gudaulin

Čtyřdílný přírodopisný seriál používá prvků vhodných spíš pro komerční televize s komentářem typu : "Tak tahle potvůrka málem připravila Nicka o ruku", načež následuje nájezd kamery na ozubenou tlamu žraločího mláděte. Nicméně určitou úroveň si bezpochyby uchovává a na informace chudý není. Marven je dobrý vypravěč a záběry jsou profesionální. Celkový dojem 55 %. ()

Stanley

Nigel Marven je dobrý cvok, v divoké přírodě se v bezprostřední blízkosti mazlí se vším možným nebezpečným zvěrstvem, k němuž by se většina lidí nepřiblížila ani přes sklo. Plazí se mezi krokodýly, krmí piraně, škádlí anakondy a vyvádí kdejaké vylomeniny, jaké vás jen napadnou. Jen aby se mu to jednou nestalo osudným jako chudákovi Stevovi Irwinovi. ()

ic

Protože původně nemělo jít o seriál, má každý díl své vlastní jméno a ty jsou zde: 1. díl: Piraně 2. díl: Surikaty 3. díl: Anakondy • 4. díl: Žraloci ()