Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkujú:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (viac)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

Daninja

Viděl jsem pár dílů a jsem unešen, takhle zábavnou late night show jsem ještě neviděl! Jen tak dál, Craigu! Edit: Pokračuji ve sledování pořadu, je to čím dál tím lepší!!! Opravdu můj šálek čaje, pořad je rozdělen na několik částí, obsahujenejen rozhovory s hosty, ale i monology, čtení e-mailů a různé skeče. Vše je dělané nízkorozpočtově a je krásně vidět, jak skvělá zábava se dá dělat a nemusí to stát statisíce či miliony dolarů. Nyní již mohu říci, že tohle je moje nejoblíbenější late night show, případně nejoblíbenější talk-show vůbec! ()

Misabarry

Jedno jest jací hosté, Craig to prostě bourá!!! Mrs F. gave the world another Ferguson 8-) Zpívá, tančí, za sidekicka má robota, úžasné puppets, tweets and emails, sám se odbourá, glosuje cokoli, jakkoli, a nakonec si vždy ze show něco odnesem, krom návyku sledování a Craiga! One hell of a Scotsman 8)- Balls! Edit: některé scény se zaryjí pod kůži svou brutal honesty, např. o Craigově minulosti, když si vyměnil místo s Larry Kingem, Eulogy za oba rodiče, a další. Stay up late, y can always sleep through work tomorrow 8-) ()

Mikkk3

Co Craiga odlišuje od zástupu jiných talk show je jeho improvizace a bezprostřednost. Nikdy není jasné co se bude dít dál a jak to celé skončí. Celá show je bláznivá a nebojí se ničeho. Craigův humor mi sedne a ať si vyberu jakéhokoliv hosta nikdy se nespletu a dobře se bavím. ()

burg

"Vybereš si trapný ticho, foukací harmoniku, nebo Velký prachy?" Tady je jasně vidět rozdíl mezi US talk show a rádoby napodobeninama z domácích luhů a hájů. Miluju skotský přízvuk! ()

REMUS_3

Craig je výborný moderátor ktorý svojimi improvizačními rozhovormy rozosmeje aj "nerozosmiatelného" (to som si nemohol odpustit :D). ()

Hanzell

Komediant Krejg, jeho robotický maskokot a duo zapařených gejů pod maskou koně, jsou rozhodně tím nejlepším mezi všemožnými Lejno Night Šou napříč Amerikou. Dělá si srandu ze všeho včetně hostů, diváků a sám sebe. A dělá to sakra dobře. ()