Newyorský restauratér a bookmaker Louis má řadu problémů, ale tím největším je vražda jeho partnera. Neumí se s ní vypořádat a navíc má potíže se synem Udem, který hodlá příjemnou rodinnou restauraci proměnit v místo, kde se bude scházet hlavně snobská smetánka kulinárního světa. Ten večer se tu objeví spousta nečekaných hostů, kteří mají Uda v jeho záměru podpořit, je tu i parťákova dcera Natalie, pro niž má Louis obzvlášť velkou slabost. Přichází však také obchodník Ken z Wall Street, majitel galerie Fitzgerald, guru dobrého jídla Jennifer a další ambiciózní lidé, s nimiž je Udo tak či onak zapleten. A jak už to v podobných příbězích o střetu dvou generací bývá, večer končí podle obvyklého receptu pomstou. (oficiálny text distribútora)

Lacike

Je to taká gastromafiánka. Film odohrávajúci sa behom jedného večera v talianskej reštaurácii behom ktorého sledujeme jak to tam v tom zhone funguje a popritom sa odohrá viacero zaujímavých mikropríbehov, ktoré sa týkajú rôznych typov hostí (najviac ma bavil otravný dedko a sympaťák za barom), tak aj zamestnancov. No a keďže je to talianska reštaurácia, tak to musí byť okorenené aj nejakou tou mafiánskou líniou. Najmä keď majiteľom je Danny Aiello, ktorý sa musí vysporiadať s dvoma otravnými a chamtivými mladými gangstrami. Nakoniec všetky príbehy do seba pekne zaklapnú a tak akurát sa uzavrú. Pochvalu si zaslúži aj skvelý CZ dabing HBO. Takže výsledkom je trochu netypický mix gangsterky a filmu o fungovaní reštaurácie, ale funguje bezchybne. Takéto na prvý pohľad obyčajné ale skvelé filmy sa už netočia. 8/10. ()

Stingray

Ode mě čtři.Protože jsem z oboru a ten šrumec v tý restauraci je úplně skvěle zmáknutej.Se vším všudy.S prudícíma hostama,sázejícíma kuchařema a nadávajícíma číšníkama.. ()