Jediné, co chybí Lauře (Elisabeth Shue) v jejím jinak dokonalém životě je dítě. Když zjistí, že je těhotná, zdá se, že všechny její sny se vyplnily. Mateřství však není tak jednoduché jak si Laura představovala. Brzy po narození dítěte začne bojovat s poporodní depresí. Poté co má děsivé halucinace, jí manžel najme chůvu. Začíná boj o Latřino duševní zdraví a osud dítěte… (oficiálny text distribútora)

DarkMatter

Řekl bych povedený film, ačkoliv zřejmě nejsem cílová skupina... Zpracování prostě nemůžu nic vytknout. Všechno působilo tak jak zřejmě mělo. Kdybych byl starší nebo žena před prvním porodem, asi by to na mě zapůsobilo o něco víc, dal bych 4 hvězdy a měl bych nahnáno :-) Vcelku působivé ztvárnění důsledků pokročilého stádia paranoi... Milovníci akčních amerických trháků se budou s největší pravděpodobností nudit... ()

dewil21

Ještě že jsem u toho žehlila, jinak by to byl úplně promrhaný čas. Příběh sice zajímavej, ale natočenej tak nudně, že víc to zabít ani nešlo. Když Laura zakopala panenku a pak na to zapoměla, místo zděšení (které by v takové chvíli bylo na místě) se mi ulevilo, že film skončil. ()

pohodaman

Snad větší blbost jsem neviděl.. možná nejsem těhotná žena, kterou by ten film otřásl, ale i tak mi to přijde velmi velmi slabé.. ()

nnikynka3

Bavilo mě to od začátku dokonce. Jsem fanoušek psychologických filmů, a zde je ukázka toho co pouhá nemoc dokáže provést. Nenudila jsem se ani minutu, ale už od půlky jsem věděla jaký bude konec. Škoda že to režiséři nevymysleli trochu jinak. Film je na dost slušné úrovni, až na herecký výkony která se neřadí mezi ty nejlepší. ()

bobin

Zajímavé ! Postupně se rozvíjející poporodní laktační psychoza je skvěle vykreslena . Hrdinka postupně ztrácí pojem reality až do šokujícího finále. Dá se hovořit o komorně hororovém zážitku . ()

hvezdokupa

Herecké výkony nejsou oslňující, děj chvílemi moc "roztahaný" a v některých momentech předvídatelný, některé zápletky mi přišly "nedotažené", ale každopádně mě ten film rozhodně zasáhl... Citlivějším maminkám na mateřské dovolené bych tento film rozhodně nedoporučovala. ()

fakáč

Opravdu zvláštní film, nevím kam si ho mám zařadit a o čem vlastně vypovídá. Co si mě sice stále přitahovalo a vydržel jsem film sledovat až do konce, no plitký a nepřekvapivý závěr jsem nepochopil. Asi jde o nějakou studii poporodních depresí žen, nevím. Každopádně nedoporučuji shlédnout těhotným ženám a čerstvým matkám prvorozeňat. ()

Baaal odpad!

souhlas s LIVINGDEAD, možná by bylo lepší, při těch podřezaných žilách, ještě lano a jít se oběsit, odpad ()

Torcida.hr

Ten konec!!! ♥ nejlepší! Film se mi celkově moc líbil, i když mě hlavní hrdinka někdy trochu štvala, koncem u mě získala velký plus. ()

andydufrsn odpad!

Pokud to byl hraný dokument o laktační psychóze tak prosím. Ale to pochybuju! Podle mýho to byl dašlí z nekonečné škály amerických trapáren, kterým schází naprosto vše. Absolutní absence herectví, napětí, atmosféry – no prostě odpad ()

Pollini

Líbí se mi takové filmy, vedla jsem jich už hodně, tak už je to pro mě trochu předvídatelné. Je tam napětí, paranoia a dobrý scénář. ()

Killy

Hele me se to líbilo ... Jako fakt ... Nemám ráda tyhle bláznivý matky ale co oceňuji je že se nejedná o žádné posednutí ďáblem, čarodějnice nebo démony ale prostě poporodní psychóza která se může stát každému a že vím o co se jedná a tenhle film je opravdu dost reálný .... A ten konec ...Noooo nečekala jsem ... Za mě super ()