Žraločí muž

(TV film)
  • Česko Žraločí muž (viac)

Na odlehlém ostrově v Tichém oceánu jsou prováděny tajné experimenty. Nadnárodní farmaceutickou společnost tento výzkum velice zajímá, protože by podle jejich názoru mohl vyléčit mnoho nemocí. Zástupce společnosti při návštěvě ostrova brzy zjistí, že věci se mají trochu jinak. Ve skutečnosti se zde provádí křížení žraloků a lidí. Podaří se mu uniknout? (oficiálny text distribútora)

Laca1313 odpad!

Uvažoval jsem o jedný hvězdičce,ale nakonec jsem musel dát odpad,protože prostě lepší hodnocení si tento film bohužel nezaslouží. Ale přece jenom i tento film má v sobě ukrytý ponaučení. Když si budete chtít najmout žoldáky,tak na pěnězích nešetřete:)),jinak si získáte maximálně takový trotly,kteří se netrefí na dva metry z AK-47,jako v tomto filmu. ()

helraiser

Další z velké řady hororů ve kterým jde o genetické experimenty které většinou nedopadnou dobře a ne jinak tomu je i v tomto případě. Tady jde o křížence člověka a žraloka kladivouna který vypadá celkem k světu, ale divák ho v celý kráse uvidí bohužel jen na pár okamžiků a to je opravdu špatně, protože právě tenhle kříženec je na tomto filmu zdaleka to nejlepší, jinak film jako takovej stojí za prd. No prostě film na jedno zkouknutí a konec. ()

spofford odpad!

Vše o filmu vypovídá název - je o žraločím muži a to je tak asi všechno. Jediné, co mě zaujalo byly všude přítomné barely benzinu - uprostřed řeky, silnice, louky... a všechny udělaly bum... ()

Acrobat odpad!

Na rozcestí medzi dobrom a zlom v biologických vedách prichádza žraločí muž, ktorý trpí výskumami, ktorý trpí vo svojom vnútri, ktoré je nenásytné a chce jesť. Dožičil mu jeho vlastný osudový a dojemný príbeh Oblowitz, pričom pri jeho mene je zle aj americkému pojedačovi hamburgerov. Ale tých lacných, nie našich. Už som sa ocitol v pomykove, kde sa dá zájsť vo víziách a Zemski napríklad ma predbehol. Ani nie v tom čo šokuje, ale v podradenosti voči svojmu rozumu. Náhodný sled udalostí a skutočný príbeh tohto muža je peckou, ktorá nenechá suchým nikoho. Či nie takto to mysleli tvorcovia ? (videné 16.5.2019, AMC archív) ()

rublik05 odpad!

Už samotný název dává jasně najevo, že tady se fantazii rozhodně meze nekladou. Začněme tedy něčím pozitivním. Díky tomuto filmu jsem se dozvěděl, že existuje nějaký ostrov Aruba, který je dle fotek fakt nádherný. Za tohle tvůrcům děkuji. Jinak je ale celý snímek, jak zdejší hodnocení napoví, neskutečně amatérský, herci jsou doslova tragičtí, příběh je těžce o ničem, poutavost takřka nulová, hodina a půl se zdá jako věčnost. Absence triků je dokonale zamaskována rozmazanými záběry a nepřehledným střihem, takže "žraločího muže" je ze záběrů téměř nemožné identifikovat, vždy je vidět jen podivná silueta, když už moc, tak na sekundu se mihne člověk v kostýmu žraloka. Vtipně působí i brutalita a snaha o nějaké krvavé scény. Byl velký problém tuhle dlouhotrvající nudu vůbec dokoukat do konce, bláhově jsem doufal alespoň v nějaký drsný závěr, který by Žraločího muže vytáhl z odpadu, ale marně. 0/10. ()

Snathoras

Nejlepší na tom filmu je postava Toma...muže z lidu, který dokáže cokoli (super ultra IT, chemik, mistr bojových umění aj.)...začínám věřit, že superhrdina je v každém z nás (teda aspoň podle tohoto filmu) zasloužená 1* xD (za to že mě to rozesmálo) ()

Newman_xf

Kultovní hlášky.. Týpek, který ztratí AK tak, že sám sobě přivře ruku do dveří :D Nutno vidět... A teď.. Tě miluju! A nikdy nezapomenu na Bernieho.. Borca co tahají zraněného ssebou jako přítěž, aby ho v době relativního klidu nechali napospas přededveřma... Aneb: "Kde je Bernie? BUCH - Bernie už není"... Doporučuji s CZ dabingem. Někdy se hold synáček nepovede... Hodnocení v rámci guilty-pleasure. Jinak jasný odpad. ()

PRobin odpad!

Hned ze začátku mě zarazilo, kolik lidí se nachází na "neznámém ostrově". Samozřejmě, že většina skončí v útrobách věčně hladového mutanta, ale stejně. Máme zde ukázkově šíleného doktora Mengeleho, kterému v patách běhá slizký tlustý kumpán, který se před začátkem natáčení zapomněl vyčůrat (stále běhal v předklonu). Sám doktor má hrozný hlášky typu "přiveďte je" a "žraloci jsou nejsuprbombazabijáci úplně ze všech" a jeho nohsled jen funí, krmí kapry v akvárku a nechá si ukousnout prsty. Na straně dobra je bioložka neurčitého věku, neurčitého vzhledu a neurčité velikosti silikonů. Jejím parťákem není urostlý mariňák, jak asi čekáte, nýbrž obtloustlý ajťák, který s jedním kalachem a jedním zásobníkem vystřílí snad celou divizi nepřátel + jeden vrtulník. Taky předvede pár machrovinek hodných MacGyvera a vůbec celý film sledujeme jeho snažení v oblastech běhu, plavání a výbuchů. Z monstra si užijeme jen ploutvičku ve vodě, očíčko ve křoví a spustu krkavých zvuků. A málem bych zapomněl na blondýnu! Ta se zde také vyskytuje, ale nejvýstižnější je její utržená noha. Teď už víte vše a můžete se tomuto filmu s klidem vyhnout :) ()

himor odpad!

OMFG! Videl som už množstvo bizardností, hlavne z dielne Asylum a od Seagala...ale toto je skvost...rakovinou zasiahnutý syn, neuveriteľne mentálne chorého vedca, ktorý sa rozhodol pomocou kmeňových buniek zachrániť syna krížením so žralokom? A to prečo? Sa akože vážne pýtam, prečo? A so žralokom? Pre pána Jána, to koho toto napadlo? Ale musím sa priznať, že mi to veľmi nápadne pripomína Mrožieho muža, ale tam nebolo toľko krvi. Tiež to bola bizardnosť. K veci. Škoda plátna, škoda SD kariet, škoda nafty, škoda elektriky. Škoda, že sa takéto čosi natáča. 0% ()

Vanguard77

Ze tří snímků kolekce, kterou jsme si já a nejméně také ještě Vitason pořídili, je tenhle snímek podle mě nejlepší. Opět se člověk tak jako u Mosquito mana podiví nad některými velkými hloupostmi, například když se William Forsythe (který je jinak kupodivu jedním z kladů filmu:) ) prochází nechráněn a nekryt a odstřeluje zlosyny, kteří se zdatně kryjí za všemožnými překážkami a ne a ne ho trefit. Přitom je to jenom obyčejný ajťak, ani žádný velký sportovec. Tady mi tahle blbost narozdíl od Mosquito mana vadila mnohem méně, asi mi přišla vtipnější. Samotná nestvůra sice nevypadá nijak jako plakát, ale nedá se říct, že bych byl zklamaný. Zápletka a děj nám při nejlepším dosti drhnou, ale co byste chtěli od takového béčka. Koukatelné, viděl jsem mnohem horší počiny. ()

Stejšn

Kokotina strašlivá, ale přesto tomu dávám jednu. Za snahu, za to, že tu nebylo až tak moc digitálních efektů a třeba laboratoř byla pěkně po staru kulisová a taky za to, že existuje Kameňák, který tohle zachraňuje od odpadu. Mimochodem nápad s tím, že hlavní záporák přivázal ženskou do necek a spouštěl do bazénu kde jí má VOPRCAT ŽRALOK byl skutečně WTF! ()

djbarrel

No je to slátanina, žraloky mám rád a proto i Žraločí muž byl jasná volba, ale bohužel je to trapná fraška. Ze žraločího muže je vždy vidět jen snad oko a to je vše, a kolem se kupí mrtvoly. Laciné, špatně natočené, špatně zahrané a úplně blbé. 7 % ()

Max Q. odpad!

Ten nafukovací žralok z Fatry Napajedla politý kečupem mě opravdu pobavil, nicméně je to odpad. A to si troufám hodnotit pouze po zhlédnutých 15 minutách. ()

veverysiak odpad!

Na toto by mali byť trestné sadzby, je mrhaním času zaoberať sa vymenovávaním všetkých kravín, ktoré sa do tohoto projektu zmestili, a tak zostáva len dúfať, že nedostatok prostriedkov, spôsobený globálnou krízou, si poradí mrhaním peňazí na podobné experimenty s našim vkusom. ()