Hrdinou filmu je mladý, sympatický architekt Michal. V jeho životě se najednou objeví tři ženy: Agáta, Julie a pětiletá Michalína. Každá z nich obrací Michalův život vzhůru nohama. Každá je úplně jiná, ale všechny chtějí to stejné - Michala. Kterou z nich si vybere? (maszcz)

Arsenal83

Priehľadný a predvídateľný romantický film, ale zase tu netreba veľa očakávať. Fanúšikovia podobného žánru si prídu na svoje, všetko je tu tak ako má byť a s atraktívnymi hercami a na konci sladký záver. Poľský film, ktorý svojím prevedením úplne v pohode je na úrovni amerických kinohitov. ()

adel2

Dobře je ve filmu ukázaný svět dnešních bohatých třicátníků. Má zajímavou a neotřelou zápletku, sympatické postavy a roztomilá holčička přináší řadu komických situací. Bohužel ke konci trochu nudí. Škoda, že se u nás netočí více takových romantických komedií, a ne jen pouze dramata nebo tragikomedie. ()

jagata

Mám ráda polské filmy, ale romatické se jim né vždy podaří. Neplatí to ale o tomto filmu, který se mi moc líbí. Možná to bude hlavní herečkou, která stvárnila malou Michalinu. Rozkošná a přitom svérázná holčička, která ví co chce a umí všechny ohromit svým úsměvem. Kdybych neznala herce, tak si myslím, že film je americký. Opravdu se jim tento film povedl! ()