Hrdinou filmu je mladý, sympatický architekt Michal. V jeho životě se najednou objeví tři ženy: Agáta, Julie a pětiletá Michalína. Každá z nich obrací Michalův život vzhůru nohama. Každá je úplně jiná, ale všechny chtějí to stejné - Michala. Kterou z nich si vybere? (maszcz)

Arsenal83

Priehľadný a predvídateľný romantický film, ale zase tu netreba veľa očakávať. Fanúšikovia podobného žánru si prídu na svoje, všetko je tu tak ako má byť a s atraktívnymi hercami a na konci sladký záver. Poľský film, ktorý svojím prevedením úplne v pohode je na úrovni amerických kinohitov. ()

jagata

Mám ráda polské filmy, ale romatické se jim né vždy podaří. Neplatí to ale o tomto filmu, který se mi moc líbí. Možná to bude hlavní herečkou, která stvárnila malou Michalinu. Rozkošná a přitom svérázná holčička, která ví co chce a umí všechny ohromit svým úsměvem. Kdybych neznala herce, tak si myslím, že film je americký. Opravdu se jim tento film povedl! ()

adel2

Dobře je ve filmu ukázaný svět dnešních bohatých třicátníků. Má zajímavou a neotřelou zápletku, sympatické postavy a roztomilá holčička přináší řadu komických situací. Bohužel ke konci trochu nudí. Škoda, že se u nás netočí více takových romantických komedií, a ne jen pouze dramata nebo tragikomedie. ()