Show Ellen DeGeneresové

(relácia)
  • USA Ellen: The Ellen DeGeneres Show (viac)
Talk-show / Zábavný
USA, 2003, 2 290x60 min

Účinkujú:

Ellen DeGeneres, Billy Reilich, Jon Abrahams, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Vanessa Marcil, Ray Romano, Jennifer Love Hewitt, Sean Hayes (viac)

Talkshow známej americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá moderovala odovzdávanie Oscarov v roku 2007. U Ellen DeGeneres sa už vystriedalo veľké množstvo umelcov, hlavne čo sa týka filmového priemyslu, vždy podľa aktuálneho diania vo svete showbiznisu. (lilina133)

Tunheber odpad!

To, že Ellen dala v její show 20 000 dollarů TEHDĚJŠÍMU NEJBOHATŠÍMU ČLOVĚKU NA POJEBANÝ PLANETĚ poukazuje na celkovou inteligenci této show. ()

AltairAhad

Ač ne všichni mají Ellen jako osobu rádi, já se můžu u jejich show válet smíchy. Kam se sakra hrabe legendární Oprah? Skvělé hlášky, skvělé nápady, skvělí hosté, které většinou (až na vyjímky) všechny můžu. Ellen dokáže i obyčejnou talk show do 2 minut přeměnit v skvělou zábavu! 5* za pořad a za Ellen, která je v tomto průmyslu dokonalá! ()

ters

Bohužel tahle show trošku tratí na tom, že se jede pořád podle stejného kamenného scénáře, který se nemění. A člověk taky po čase začne být unavený z věčného ječení obecenstva, což většinou zabere čtvrtinu celé show. A taky neustálé americké reklamy na přestávky. No, ale i přesto se u ellen pobavím, někdy víc někdy míň, záleží na hostech, ale Elleniny hlášky mi vždycky zvednou náladu :) ()

+sfinx+

Aby nedošlo k pochybnostem - ta hvězda patří hostům, ne Ellen Degenerated. Oni, scénárista a další tvůrci zachraňují to, co by jinak zůstalo po natáčení obyčejného rozhovoru s obyčejnou velmi neatraktivní ženskou. Vzhled samozřejmě není všechno - tak povrchní zase nejsem, ale stačí se kouknout na pár fotek, třeba tady v galerii a člověk si říká, zda by koště s hadrem na vytírání nepůsobilo elegantněji. Její styl je mi u zádele, člověk by měl působit příjemně, když už chce lézt před obrazovku. Stačí se kouknout na Anistonovou nebo i Spearsovou - i když je nemusím mít rád, pořád vypadají jako ženy. Ne jako kreténi ve vytahaným roláku, který vyhodil nějaký zoufalý bezdomovec při obměně šatníku. Ještě než mne tu ukamenují její příznivci - ano, je slavná a pořad je sledovaný ... to je ale i jakákoli sra*ka od Gaga (lady napíšu až to přestane připomínat chlapa). Pak je tu samozřejmě coming out - velmi heroický čin, zvláště před tolerantním publikem, u kterého má každý, kdo tak učiní zajištěný potlesk ve stoje. Přiznat se před hollywoodským publikem a americkým národem, že je buzna, je asi stejně hrdinské jako vlítnout na sjezd bankéřů a lichvářů a přiznat se, že jsem žid. Takže už zbývají snad jen ty dojemné chvilky vděčnosti "obyčejných lidí", kterým Ellen popřála sluchu a vyslyšela jejich přání ... úžasné, dojemné. Jenže s patřičným rozpočtem by to stejně dojemně a se stejnou oblibou dokázalo každé desetileté dítě. Videí, kde celebrita sestoupí shůry, aby vyplnila přání věřícím, je hodně. Rozhodně se jim nevysmívám, jen upozorňuji na to, že ani v tomto ohledu není výjimečná. ()

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

13.11.2019

Pozor, tohle není cvičení. Legendární sitcom Přátelé se totiž oficiálně dočká nového speciálu na streamovací službě HBO Max. Ta před nedávnem pořídila k seriálu kompletní vysílací práva, a jen co… (viac)