Režisér Igor Chaun nahlíží ve své trochu zvláštní a trochu pohádkové komedii na vážné téma z úplně nečekané strany a Miroslav Táborský s Veronikou Freimanovou mu v tom s chutí pomáhají. Sebevrah se málokdy sejde se sebevrahem, ale když už se to podaří, je to hezké setkání. Mohou si otevřeně, bez příkras a zbytečných konvenčních úvodů svobodně promluvit o svých zpackaných životech. Nemusí lhát, nemusí mlžit, nemusí se snažit udělat na druhého dojem. Vždyť teď už je to stejně jedno, za chvíli to budou mít oba za sebou. Oba jsou zkušení, vědí o co jde - vždyť už to několikrát zkoušeli. Nikdy se to sice nepovedlo, ale teď to vyjde, jsou na to přece dva. A kdoví, protiklady se přitahují a v blízkosti smrti se může objevit i láska. (oficiálny text distribútora)

M-arta

Super nápad, který si za určitých okolností dovedu představit spíš jako komorní divadelní hru s prostorem pro fantazii a ulítlý černý humor - sice mě zaujal, ale v téhle formě moc nenadchnul. ()

Ravi

Taková sympatická česká černá komedijka o sebevrazích, kterým se v životě nedaří ani to málo se zabít. Ale nakonec jsou za to všichni rádi (skoro). No a na úplný závěr trocha té mystiky. Proč ne? 60% = 3/5 ()

Vejrrr

Na tenhle smímek pozor... Je tak pohodovej, že by se vám spáchání sebevraždy mohlo zdát jako celkem fajn způsob, jak trávit nedělní odpoledne :) Melodie filmíku vážně příjemná, trochu mi to připomínalo ony věčné bakalářské povídky... Jen doufám, že tohle není podle skutečné události... :) Ale to moc v úvahu nepřipadá, protože to je napěchovaný až pod strop nadsázkou a absurditou. ()

TomasKotlant

Poněkud zbrklý počin s hodně předvídatelným dějem, který trochu zachraňují hereci, jejichž role však nejsou plně uvěřitelné a tak film občas působí poněkud bizarně, ale člověk se může aspoň zasmát. ()

Olík

Černo-černá komedie šmrnclá nadpřirozenem. Notorický sebevrah se po jednom ze svých dalších pokusů o skončení života octne v domácnosti v manželství nešťastné ženy se stejnými sklony jako on. No nevím, nebylo to ani vtipné ani dobře zahrané ani nic. Myslet, že si téměř hodinu vystačíte s žabím pohledem Miroslava Táborského, je dosti scestné. ()

xLOBOx

Hodně mě překvapilo, že se v ČR něco podobního točí. SUPER (veliké překvapení v době, kdy na vás tv chrlí samé ordinace, ulice a další strašné seriály). ()

Sebien

Nenáročné, tak trochu pohádkové, a velice milé a potěšující dílko, kde jsou velice vážná témata podávána s humorem a přitom se nezesměšňují, prostě takové lidské, vtipné, originální, ne zbytečně dlouhé a s povedeným obsazením :) ()

miza

Hodina strávená v této černé komedii byla docela vtipná.Skvělé dialogy a proto jsem se docela pobavil.Jakje již zde několikrát napsáno asi se to nikdy nestane,ale kdo dnes co ví..... ()

Spike86

Svěží televizní inscenace s dobrým obsazením využívající někdy až absurdního černého humoru. Ideální nedělní jednohubka. 70% ()