Viete, čo robí Angličan uprostred Texasu? Má plán! Harry Deanne (Colin Firth) robí správcu umeleckej zbierky. Svoju prácu miluje, no napriek tomu trpí. Jeho zamestnávateľom je totiž jeden z najbohatších Angličanov, ktorý je šialený, excentrický a neznesiteľný. Harry sa preto rozhodne využiť šéfovu vášeň pre obrazy a rozohrá hru, ktorá smeruje k tomu, aby si jeho šéf kúpil falošný, dávno stratený obraz Moneta. Pre svoj umelecký zločin ale potrebuje kráľovnú texaského rodea (Cameron Diaz). Plán je majstrovský, k úspechu mu chýba už len to, aby Harry prestal byť notorický smoliar. (TV Markíza)

elizabetth

Ačkoli je Cameron skvělá herečka, vidět ve všech jejích filmech ty samé obličeje, špulení pusy apod. není moc přínosné. Celý film je velice komediální a ačkoli jsem se nezasmála ani jednou, nějak mi v duchu uvízlo, že je to poměrně humorné. Konec, který je vskutku překvapivý, vylepšil mé hodnocení. Průměr, nic, co bych chtěla vidět znovu, současně nic, co by urazilo. Jako oddechový film ideální. ()

Postradateln

Podle poměrně nízkého hodnocení jsem očekával že to moc velká komedie nebude. Nejsem znalec anglického humoru ale domnívám se že pro ty co ho mají rádi je to ideální film na který se podívat. Díky němu se domnívám že má tak nízké ohodnocení. ()

vasosak

Za 1) hned po úvodních titulcích a prvním záběru jsem mistrovsky odhadl, že film má na csfd 55 % (viděno 14.4.2020) Za 2) libilo se mi tak, ze bych dal i 70 % Za 3) oceňuji hlas Sabiny Laurinové v dabingu Cameron Diaz, moc se mi k ní hodil ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Proč jste byl proboha na té římse? A proč teď vaše kalhoty visí na stromě?" Gentleman Colin Firth a kovbojka Cameron Diaz, která je klíčem k sehrání podvodu. Obětí podvodu je egoistický šéf Colina Firtha Alan Rickman. Hloupá, naivní a těžce neoriginální story, která nemá moc co nabídnout a těch pár dobrých momentů to jednoduše nemá šanci zachránit. - 50%. ()

Falanx

55%. Vcelku neškodná blbinka, pojatá jako pocta unaveným obličejovým svalům, vychrtlé zadnici i přednici Cameron Diaz, a průběžnému pitvoření několika solidních, skutečných herců. ()

peproch

Slušná komedie o různosti anglo-amerických světů, o pokusu napálit nadutého pracháče zdařilou kopii Moneta a schopnosti hrdiny najít a zosnovat alternativní plán, když se ukáže, že ten buran není takový buran aby byl snadno k přelstění. ()

Verbinski a doktor Bucky

Verbinski a doktor Bucky

03.04.2018

Gore Verbinski (Kruh) se loňským Lékem na život konečně vrátil k hororům. Dlouho to vypadalo, že bude jeho dalším filmem comicsovka Gambit. Od té však v lednu utekl a nyní by se měl vrhnout na akční… (viac)