Elle Woodsová (Reese Witherspoonová) je typická blondínka. Má všetko, o čom iné snívajú – je populárnou prezidentkou dievčenského spolku, netrpí nedostatkom a príroda ju obdarila prírodnou plavovlasou hrivou. Chodí s príťažlivým spolužiakom Warnerom Huntingtonom III. (Matthew Davis), a jej jediným želaním je byť čo najskôr jeho manželkou. On má však iné plány – chce sa po štúdiách práv na Harvarde venovať politike, a na to potrebuje – podľa neho – iný typ ženy. Elle to zlomí srdce, ale nevzdáva sa. Rozhodne sa ísť na Harvard tiež... (TV JOJ)

Jakubisko

Už podle názvu a ukázek jsem odmítl možnost se na tento film podívat na nově, ale zřejmě mi jeho projekce byla souzena, takže mi byl promítnut na videu v autobuse na lince Praha - Paříž. Mno, říkal sem si, že aspoň u toho dobře usnu, tak jsem si nasadil sluchátka a chvíli koukal..koukal...koukal...a když jsem koukal už nějak moc dlouho, tak mi došlo že ten film je vlastně strašná sranda a to, co v ukázkách vypadalo jako typická americká romantická srágora, nakonec byla výborná komedie, která se skoro v ničem nebere vůbec vážně (což bylo to poslední co jsem čekal). Že je Reese k sežrání snad nemusím dodávat. ;-) "Ty náno s botama z minulý sezóny!" ()

Falcor

Pomsta všem blondýnám, pomsta všem ženám. Akorát nechápu proč. A navíc, ženám se to líbí. Asi na mě kdysi někde nezbylo dost nějaké té kaše. Však tento celovečerní debut režiséra Kena jest i jeho dosavadním filmovým vyvrcholením (ze tří filmú) a ukázkou antisexuální blond Bárbiny, která nedokáže vybudit snad ani nejprimitivnější sexuální chtíč nameteného trosečníka z pustého ostrova, tudíž si nadstandardní ohodnocení plně zaslouží. ()

ConanVJ

Takovej průměnej filmek o blondýnce, které se kvůli expříteli dá na práva, aby si ho opět získala. Filmek už jsem viděl několikrát a nevadí mi. Za mě 50% :) ()

Marsik

NOVA HD - Už samotný název může odradit velké množství pánské populace. Pokud tomu však dají šanci, dostane se jim překvapivě vtipná záležitost. V kategorii "Crazy USA komedie" je tohle snad má nejoblíbenější. Sám si říkám, proč to tak žeru, když jsem chlap. Asi proto, že má hodně dobrej šmrnc, ani v jednu chvíli nenudí, není zde velké množství trapných holčičích rozhovorů a posledních 30 minut ze soudního prostředí bylo také skvělé oživení. Zkrátka hodně příjemná komedie se skvělou Reese. CZ dabing naprosto perfektní. 80% // (1.4.2018) PRIMA MAX HD - Pořád mě to baví. 80% ()

Kryton

Rozhodně omyl co se týče mého filmového vkusu. Omylem jsem těch pro mě nezábavných ružových 96 minut musel přežít. Sice jsem film kouskoval , ale i tak mě film neoslovil. ()

EastWicka

Reese je tu tak neskonale rozkošná, že si to pokaždé užiju a držím jí palce. Navzdory jiné planetě, paletě a klubu... pro ten Ellin postesk: "Kvůli přípravě na práva jsem zmeškala všechny párty, na video k přijímačkám jsem si dokonce najala Coppolu... a všechno to bylo k ničemu" :) ()

mis-ko

Premena naivnej a na prvý pohľad povrchnej blondíny na prefíkanú ale za každých okolností spravodlivú právničku je podaná typicky americky. Naivne a povrchne. ()

fannah

Průměrná střeštěná komedie, ale docela jsem se i bavil :-) jestli takhle vypadaj právnický fakulty, tak to mě potěš.. ()

Turiec

Prvá polovica filmu, ktorá asi mala byť vtipná s trapasmi a naivnou blondínkou ma vôbec nezaujala. Druhú časť možno hodnotiť ako priemerný romantický film. Najviac mi na filme vadil násilne pretláčaný "milučký psíček" všakovako príležitostne poobliekaný. Mám psy rád, ale toto bolo divné. Celkovo som sa moc nenasmial, ale ako oddychovka to nie je zlé. ()

Greg

“And last week I saw Cameron Diaz at Fred Segal, and I talked her out of buying this truly heinous angora sweater. Whoever said orange was the new pink was seriously disturbed.“ Opravdu ztřeštěná komedie šitá Reese Witherspoon na tělo. Myslím, že nikdo jiný by tuto roli nezahrál tak skvěle a přesvědčivě jako právě Reese. Ačkoliv je jinak film docela průměrný, Reese ho dostává do nadprůměru. Jako správná komedie donutí diváka se zasmát, nabízí slušně pojatou romantickou linii a netradičně dává i důvod k zamyšlení. A ani konec filmu mě nedonutil snížit hodnocení na průměr, i když scénář není to, co by ho zdobilo (prostě takový prostý a nic víc)… Určitě to není film, který se zařadí mezi klasiku, a na který se budete dívat pořád dokola. Ale za Elle a Reese tu jednu hvězdičku navíc dát musím. ()

Praxis

Film pro mé pubertální blondaté ségry jak dělaný...A nejenom pro ně, ale pro všechny bloncky, co si z nich svět utahuje svými vtipy a ony to nemají rády. Kupodivu vtipné a zábavné. Jasně, je to primárně pro teenagery, ale navíc je z toho cítit taková nadsázka, které neodoláte. ()

ivishka

Reese a její skvělá blondýnka :-). Elle Woods je holka co má styl dle kterého ji všichni odsoudí mezi hloupé fiflenky,ale má ještě jednu tvář - je výborná právnička.Na tento film nedám dopustit,protože patří k těm méně trapným variacím na hloupě chytrou blondýnu co "dělá díru do světa". ()

Vxxx

Hele, já vím, že to není dobrý film, ale mě to prostě baví! Je to úsměvné, milé... Na odpočinek...proč ne :) 4* ()

blackrain

Jedno se filmu musí nechat, přišel s originálním nápadem. Reese Witherspoon je růžová od hlavy až k patě. Svěží a docela příjemná komedie. Reese skutečně exceluje. ()

suicide

Skutečně docela příjemná a nevtíravá komedie o ne tam moc blbé blondýně. Filmový zázrak to není, ale na druhou stranu vhodný prostředek k vyčištění mozku za příjemných devadesát minut zase je. ()

slunicko2

Film milý jako přátelská čivava aneb Pozitivní myšlení v praxi. 1) Velmi ženský snímek stvořily dvě scénáristky podle novely Amandy Brownové a všemu šéfoval otevřeně homosexuální (mimochodem velice pěkný a přitažlivý) 28letý Australan Robert Luketic, pro něhož se tento celovečerní debut stal vstupenkou do party prominentních úspěšných režisérů. 2) V současnosti vysoce úspěšná tehdy 25letá Reese Witherspoonová dodala filmu šťávu a 23letý Matthew Davis (Warner Huntington III) pěknou sladkou mužskou tvář. 3) Film ve mně při každém sledování vybudí příjemné pozitivní pocity. Je vkusný, vtipy jsou dobrosrdečné a nekonfliktní, postavy jsou buď sympatické anebo jenom okrajové, které nedokáží celkový pozitivní náboj ohrozit. Jasně, že život takový není, ale právě proto jsou podobné pohádky tak milé. 4) A navíc se můžeme dozvědět různé praktické věci do života, třeba jak získat chlapa. Bend and snap! Bend and snap! ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Spice Girls dostanou animák

Spice Girls dostanou animák

16.06.2019

Po zpěvácích Freddiem Mercurym a Eltonu Johnovi došla řada konečně taky na zpěvačky. Studio Paramount Animation teď chystá film o populární dívčí skupině z devadesátých let Spice Girls. Bude se ovšem… (viac)

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

20.11.2018

Služba YouTube Premium začala umožňovat uživatelům zdarma přehrání nejrůznějších filmů s podporou reklam. Pilotní program zahrnuje zhruba stovku filmů, mezi nimiž jsou například Terminátor, Rocky,… (viac)

Pravá blondýnka znovu v akci

Pravá blondýnka znovu v akci

05.06.2018

Od prvního filmu z roku 2001 uběhlo již 17 let, jak se tak ale zdá, Pravá blondýnka je připravena na návrat. Herečka Reese Witherspoon (Walk the Line, Divočina) se oficiálně vrátí do své nejslavnější… (viac)