To nevymyslíš!

Komédia / Poviedkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (viac)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiálny text distribútora)

Potjoc

To není až zas tak špatný, jak to tady ostatní říkají. Mně se to líbilo už od mala (11 let) a líbí se mi to dodnes. Někdy i legrační pointa i gagy. A to přitom je vážný film. ()

jaza odpad!

ondřej kepka úspěšně zakončil svou filmovou kariéru posledním dílem arabely... ale i takové filmové tvůrce zřejmě televize potřebuje ()

Inner odpad!

Bakaláři originálnější, 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem zase vtipnější. Vladyka povídající si se svými "hereckými" kolegy u mě vyvolává velmi smíšené pocity :D 3% ()

ToddB odpad!

Takoví novodobí Bakaláři s tím rozdílem, že Bakaláři ukazovali skutečné a v drtivé většině zábavné historky diváků. Tohle evidentně vymýšlí někdo, kdo má nulovou fantazii. Nějakej pičus suchar ! ()

sbinda odpad!

Proč? Ptám se proč tímto znásilňovat sobotní večery rádoby skutečnými příběhy, které povětšinou postrádají vtip. Mám se bez uzardění plácat smíchy do kolen, když lichváři topí Romana Skamene někde ve sklepě? Některé intimní zážitky bychom neměli dávat tolik na odiv. Bez uzardění 0% ()

Fannyss

Nebylo to tak špatné , dokonce si troufnu říci , že se jedná o průměrný český seriál.Některé povídky jsou špatné a jiné dobré ba až velmi dobré. Sladkých 50 % ()

math_y odpad!

Všechny příběhy jsou: nemastné, neslané, nezábavné, nenapínavé, ne-nepředvídatelné (čili ano, to vymyslíš, dokonce to vymyslíš v hospodě na koleni, proboha!) Jediné, co by tohle mohlo zachránit, jsou jména, která v té hrůze figurují. No, ale ani půltucet hollywoodských es by s takovým scénářem nesvedl nic, než se jen divit, k čemu že se vlastně upsal. A stejně se divím i já těm českým hercům. ()

Jumper636 odpad!

Disaster, k pláči. Viděl jsem ten díl, kde je na konci Suchánek. Všichni prehravali, za to Suchos nehrál vůbec. Hudba, kamera, texty..., zvadl bych to na mobil líp. ()