Alone with Her

Hned, jak ji spatřil, ho zaujala. Svou samotou. Vloupal se jí do bytu a všude nainstaloval kamery, aby viděl, co tato kouzelná dívka dělá po celý den. Vytipoval si místa, kam každý den chodí, a jednoho dne se s ní seznámil. Postupně se tak s ní potkával každý den. Díky tomu, že věděl, jaké má zájmy, si s ní neuvěřitelně rozuměl a brzy získal její sympatie. Jí připadalo, že tu něco nehraje, nechtěla věřit tomu, že by našla muže, se kterým by měla toho tolik společného, ale byla to pravda. Stali se z nich dobří přátelé, avšak jeho úmysly a záměry nebyly v žádném případě čestné. Byl totiž rozhodnutý udělat úplně vše, aby získal ji a její lásku, dokonce i někoho zabít, nebo jí nějak ublížit... (Ssimca)

Fox85

Super nápad i zpracování, ale díky tomuto filmu jsem zjistil, že mě opravdu nebaví filmy točené skrytou nebo ruční kamerou. ()

Melios

Found Footage denník stalkera, ktorý je chorobne presvedčený o tom, že špehovaním si získa toho, koho tak neskutočne miluje. Pre jeho smolu, ale takto realita nefunguje. Mrazivo reálny thriller, ktorý vás síce zozačiatku moc nezaujme, ale postupom času si u vás vybuduje autoritu a začne vám predvádzať veci, ktoré by ste absolútne od béčka tohoto typu nečakali. Za mňa osobne veľmi nedocenený film... ()

bolan

Dobrý námět, ale koukat hodinu na záběry z průmyslové kamery jak si někdo čistí zuby mě uplně nedostalo. Mám z toho bohužel podobné pocity jako z HOME VIDEA Paranormal Activity. ()

zahadum

Skutočne dobre spracované psycho..stačí pár kamier...jeden byt...minimum exteriérov a atmosféra mrazí človeka do morku kostí....mal som divný pocit pri sledovaní...divák ako keby bol účastník deja. ()

fisus

Colin Hanks tuhle roli stalkera zvládl fakt na jedničku.Téma je aktuální a jak je napsáno na začátku filmu,stalkeři teď prožívají Zlatý věk.Mikrokamery a potřebné vybavení seženete snadno,levně a hlavně legálně.Pak už jen někomu vlézt někomu do bytu a můžete mu začít ovládat život. ()

brumbrum

mraziveeee :-D - hnusne realne, ten tipek, jaka osipana ty vole, len aby ludia uchylneho typu nedosli na prasacinkovske myslienky za tymtok! normalne nam bolo zle to kukat, no ale nesklamalo, humus jak svina :---)). prinos je, ze clovek ma byt v strehu furt. 4* v pohode. ()

Freemantle

Na statické a ruční kamery si pomalu ale jistě zvykáme. A že jich bude časem přibývat, o tom žádná... Jedno pořekadlo praví, že láska je mocná čarodějka. Vychytralý Doug ale k okouzlení své "VyVolené" (narážka na známou reality show je zde na místě, protože snímek z pohledu diváka k RS inklinuje) žádné čáry nepotřebuje. Za to si velmi dobře dopomáhá miniaturními kamerami, rozmístěnými po bytě jeho oběti, díky kterým ji nepřetržitě sleduje. Jenom tak se může stát dokonalým parnterem... "Alone with Her" je zajímavý snímek neznámého režiséra, který se vyvedl do relativně dívatelné, leč monotónní podoby. Sympatická hnědovláska Ana Claudia Talancón v hlavní roli svým hereckým výstupem výrazně neohromí, ale také nezklame. Za to Colin Hanks v roli dotíravého psychopata se jevil velmi nepřirozeně. Tento fakt je možná způsoben i tím, že před kamerami (těmi špehovacími i filmového štábu) dominovala převážně hlavní hrdinka, zatímco se Hanks držel silně v ústranní a jeho účast byla opravdu minimální. Nápad scénáristy - psychopat, sympatická dívka, citová vyprahlost, kamery v domě - je více méně nápadem, který si zaslouží pozornost. O to víc se mělo ale konat, než mluvit. Kdo čeká opravdové napětí, bude čekat dlouho a marně. V tomto filmu se většinu času mluví. Ne, že by to bylo špatně, vždyť film je natočen z pohledu "šmíráka", ale pocit jakékoliv akce (nepočítám-li konec) výrazně chybí. Zpočátku jsem měl ze statických (a ručních) kamer strach, přeci jen jsem už nějaké zklamání (znechucení - "Seventh Moon") v tomto směru zažil, ale po chvilce jsem byl mile překvapen opakem. "Alone with Her" a jeho 78 minut je tak akorát, aby člověka nenudil a rozhodně stojí za shlédnutí. Vždyť tento film nemá od reality zase tak daleko... ()

Tanner

Zajímavý, nápaditý a originální film, ze kterého až mrazí pro dojem autentičnosti, který se mu daří navodit. Nezastírám, že mi ono natočení jakoby reálnou kamerou občas lezlo na nervy, ale jelikož na tomto prvku film stojí a je to právě on, který jej dělá zajímavým, považuji ho za pozitivum. Velmi přirozený (a tedy přesně, jaký by měl být) je také projev Any Claudie Talancón, příjemně nenáročná je i stopáž. Dohromady to dává určitě pozornosti-hodný celek, který stojí za zkouknutí. ()

FREEWHEELER

Bohužiaľ ničím výnimočné, pomalé, hluché. Ono ako 25 minútový kraťas by to bol v pohode náhľad do reality "psychoušú". Ale na film je to veľmi málo a keď si uvedomíte že to nemalo ani iskru a napätie, nestojí to za nič. Žblnkot 4-roch kamier za necelé 2*. ()

david666

Velice zdařilý thriller, který má stupňující mrazivou atmosféru. Navíc je velmi reálný - tohle se klidně může stát každému. Nenechte se odradit prvními cca 20 minutami - poté se film začíná zvolna rozjíždět až do strhujícího finále, kdy jsem opravdu velmi cítil s hlavní ženskou představitelkou a říkal si - kdoví kolik takových úchylů je mezi námi a že člověk nikdy nemůže vědět co se může skrývat za sympatickým klukem/holkou, kterého/ou potkáš. Dalším plusem je použití "reálných" skrytých kamer takže člověk má pocit, že tohle není film ale skutečnost. Prostě velké překvapení - tento film. ()

Shay

Podle těch reakcí jsem si myslela, že to bude vážně bomba, ale nebyla. Říkala jsem si, kdy jako z toho budu unešená a nadšená. Ale jaksi to nepřišlo. Ta jedna hvězdička je jen za nápad. Ztracená hodina a půl. Nestojí to za to. Bohužel.. ()