Na zem přistane letadlo se třemi pasažéry – Diane Holmesová, John Ellis a Emma-Louis Cowellová. Normální, že? Jenže oni vyletěli v roce 1953 a přistáli v roce 2006. Zmatená trojice hledá své příbuzné, ale většina z nich je po smrti nebo starší než oni. Každý se s novou dobou vypořádává jinak. Snaží se najít způsob, jak se vrátit, ale marně. Dle historických dokumentů se jejich letadlo nikdy nenašlo. Dostanou se zpět? (Varan)

Milano33

Skrz trhlinu v čase a priestore prilieta lietadlo, ktoré sa ocitá mimo svoju timeline. Stret minulého a diametrálne odlišného chápania sveta s tým súčasným bolo veľmi zábavné na pozeranie. A ako dochádzalo k postupnej, hoci nie úplnej adaptácii s naším okolitým svetom zo strany nováčkov, prinášalo to so sebou veľa situačného humoru. Za začiatku sa to javilo ako príjemná komédia, nakoniec sa z toho však vykľula srdcervúca a depresívna melodráma. Suverénne najlepším aspektom tejto epizódy bola iskrivá chémia medzi Owenom a Diane. Z ich sexuálneho úletu sa čoskoro stal vášnivý románik, ktorému som veľmi prial, aby šťastne dopadol. Owen konečne okúsil lásku a všetko s ňou spojené. Pochopil, že láska bolí, a bolo mi ho ľúto, že po tejto jeho vôbec prvej skúsenosti odchádza so zlomeným srdcom. ()