Eugene Jones je na první pohled normální mladík, co prožívá neobvyklou smrt. Eugene zemřel na následky autonehody a stal se z něho duch. Torchwood nechá případ být. Až na Gwen, jenž začne pátrat, proč zemřel. Podle stop je s tím vším nějak spojeno „mimozemské oko“. (Varan)

Milano33

Počas tejto epizódy došlo k zaujímavému experimentu, totižto sa rozhodli odvyprávať príbeh skrz Ja - rozprávanie. Tento štýl vyprávania mi veľmi sadol a bol popravde velice osviežujúci. Išlo o takú príjemnú zmenu, kedy priniesli do seriálu zase niečo inovatívne, čo zlepší zážitok z pozerania. Poväčšine času pozorujeme mladého muža, ktorý nedávno zosnul a snaží sa popasovať so skutočnosťou, že sa z neho stal duch. Okrem toho, že zostal uväznený v spirituálnom svete, sa musí taktiež vrátiť späť do minulosti, ktorú má do značnej miery zahmlenú. Vydáva sa po stopách svojej vlastnej smrti a snaží sa prísť na to, čo presne stálo za jeho smrťou a za akých okolností k nej nastalo. Koniec bol neskutočne krásny a dojemný. Za mňa maximálna spokojnosť, bolo to duchaplné a malo to pridanú hodnotu. ()