Seriál nás zavede do zákulisí firmy Orange County Choppers, kterou vlastní rodina Teutelových, otec Paul Sr. a synové Michael a Paul Jr. Na zakázku vyrábí exkluzivní motorky na míru pro bohaté zákazníky. Mezi ně patří kupříkladu Russell Crowe nebo Bill Murray. (oficiálny text distribútora)

Hal_Moore

Vynikající polo dokument a polo reality show o stavění klasických amerických motocyklů z produkce Discovery Channel. Nechybí vtip a občasné šarvátky mezi členy týmu (většina členů je jedna rodina), který je seskládán z perfektních typů lidí (otec jako stará škola je nejsympatičtějším a nejlepším členem týmu). Jejich motorky jsou originální stroje, které nikde jinde neuvidíte. Prakticky celý motocykl sestaví vlastníma rukama, součástku po součástce. Je to nádhera je pozorovat při jakékoli činnosti (i stavba houpačky pro dítě jednoho z nich je zážitek). Jde o jednu z reality show, které stojí za to sledovat pokaždé, když běží v tv. ()

BMAJTZ

Poslední dobou jsem podobných reality show viděl více a musím říci, že Americký chopper patří k těm lepším. Rozhodně jsem neviděl všechny díly a ani to nemám v plánu,  ale přiznávám, že tým/týmy rozhodně mají talent a na stavby se dobře dívá. Rozhodně se mi nelíbí všechny vyrobené kousky a ani po těch povedenějších bych nikdy netoužil přesto to chlapci umí. To co vám ale bude lézt krkem je ta emocionální rovina která je dost strojená a hodně nekoukatelná. ()

Himbajz

Když by to nebyl seriál, ale jen film, tak bych dal více hvězd. Takhle je to furtum stejné. Rád se na to koukám během jídla - když na to natrefím v tv bedně. Je to ukázka mentality amerického národa. Smutný pohled. Hlavně, že brečí před vlajkou a drží se za srdce děj se co děj.....To je půlku děje. Druhá půlka je o fuckování mezi sebou. ()

subic

Banda tlustých kokotů si hraje na motorkáře. Vybalí z krabice díly, které jim dodá dodavatel. Vezmou si šroubováky, motorku smontují jak nábytek z Ikei a sem tam na to připlácnou něco navíc, co vyrobí ručně. Pak to celé pošlou někomu dalšímu do lakovny. Dělají motorku někomu na zakázku, zítra je termín na předání a práce probíhá tak, že jeden něco dělá a ostatní postávají, kávička, blbě žvaní a pak se pohádají. Jejich produktivita práce je fakt otřesná. Je to jeden výmaz vedle druhého, tam snad má 4z5 pohromadě jen ten starek kníráč Teutel, na kterého všichni nadávají. Přitom starej je jeden velkej cíťa, kterej se rozbrečí, i když mu operují psa, kterému musí amputovat nohu. To celé je zabalené do velké dávky amerického buranství. Třeba jejich výlety do Londýna, Paříže či Austrálie jsou toho jasným příkladem. ()

SLOTH

jak jednou rekl muj bratr : sere me ze v kazdym dile se tam jako na oko hadaji pak se poplacají po rameni a na konci si reknou ze tohle je nejlepsi auto ktere kdy udelali a ano rikaji to v kazdem dilu ale co nikoho z nás by asi nebavilo kdyby to bylo udelany jako cesky porady typu rady ptaka votvíraka ()

• V začiatkoch firma sídlila v Orange County (odtiaľ pochádza názov spoločnosti), no neskôr sa presunula do mesta Rock Tavern vzdialeného asi 130 km od New Yorku. (m.a.t.o.)
  • Paul Teutul Sr. pôvodne podnikal v oblasti výroby ocele a stavbu motoriek na zakázky mal iba ako hobby. Oficiálne sa začal venovať výrobe chopperov v roku 1999, kedy založil dnes už známu firmu Orange County Choppers. (m.a.t.o.)
  • Spoločnosť zamestnáva 26 pracovníkov (stav ku koncu roka 2011) a vyrába približne 150 motocyklov ročne. (m.a.t.o.)