Pro muže, který si jako úkol dal najít další skvělou hororovou předlohu, je pouze otázkou času, než se stane novou obětí těchto děsivých knih. Newyorský literární agent David Lamont se přestěhuje do tří podlažního luxusního bytu na Manhattanu. Brzy po nastěhování začne dostávat fotografie z násilných zločinů, které byly nafoceny v jeho novém bytě. Tyto zneklidňující fotky jsou brzy doplněny o videokazetu, na které je zaznamenán každý Davidův pohyb. Den ode dne je David blíže nejděsivější noční můře, kterou tak intenzivně hledá v knižních předlohách. (oficiálny text distribútora)

AllShallFall

Tak já musím říct, že zrovně tehle snímek je dost dobrej. Celé dění bylo napínavé. To kopírování příběhu, který byl napsán v knize.. dokonalé. Mě nechybělo napětí ani mrazivá atmosféra. A Rozulzlení celého děje pro mě bylo zdrcující. Pro ty, kteří se nechají rádi unášet mystériem, tohle bude vynikající podívaná. Doporučuji. ()

darkrobyk

David Lamont je arogantní fracek, který má, na co si vzpomene. Současně mu vůbec nevadí ničit nebo přímo zničit lidi, dokonce i ty nejbližší. Není divu, že v jeho novém přepychovém bytě začne strašit. A nakonec dorazí i smrt s kosou. David se dostává do nebezpečí, někdo mu usiluje o život. Ale kdo? Těch, co naštval, není málo. Přiznám se, že v určité chvíli mi vše docvaklo, ale to už byly tři čtvrtiny filmu pryč. Místy příjemné napětí, fajnová scéna s prasaty. Skoro mi to přišlo jako epizoda z Midsomeru. Na jedno podívání, proč ne. ()

*CARNIFEX*

Nebyť to v dubbingu, asi by som sa neodhodlal, a popravde, ani som sa nemusel. Vyslovene zle sa síce nato nepozerá, no od hororu s titulom "Patro smrti" očakávam rapídne viac ako nespavosť, obzeranie cez plece či chorobnú paranoju. Sumár: driemať som mohol aj pri Anne zo zeleného domu, nie horore, ktorý nemá čo ponúknuť. ()

LIVINGDEAD odpad!

KATASTROFA - tak blbý film jsem už dlouho neviděl. Vedle thrilleru to ani nestálo. To se nedá zařadit ani do kategorie "KRIMI". Levný film, vše v jednom pokoji, neznámí 3-4 herci, prostě za málo peněz málo muziky. Dalo se to čekat, když jsem na obalu viděl společnost Intersonic. Od nich jsem totiž ještě neviděl žádný dobrý film. Já i sestra jsme byli filmem ZHNUSENI. Proto film nedoporučuji, to už jsou lepší Křehké vztahy na Primě. ()

Malarkey

Skoro do puntíku, jak říká první věta z obsahu k tomuhle filmu: "Tento příběh je plný děsu a hrůzy, kterou vídáte jen ve svých nejčernějších nočních můrách." Až na to, že se musí odečíst slova: příběh, děs, hrůza a spojení nejčernější noční můra. Pak to bude mít nějaký smysl. Nezajímavá kravina s nezajímavými herci, prostředím, hudbou a vším, co film má mít. ()

• Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)