Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

KubaST

Ač fanda Stathama, tentokrát to bude za 2 hvězdičky. Pointa skutečně zajímavá a nečekaná. Ale....no, nějak tomu filmu chyběla šťáva, přesně jak se zmiňuje většina přispívajících. Statham toho moc neukázal ze svého bojového umění, hlášky taktéž pokulhávaly. Při sledování jsem si vzpomněl na film Chaos, který měl taktéž nečekanou pointu a Jason se zde mnohem více předvedl. ()

Sandai

Na tenhle film jsem byl hodně natěšený a to byla chyba. Film vysloveně špatný není, ale čekal jsem víc a lepší akci a pointa příběhu je hodně podivná. ()

cartyci

Nechápem také zlé hodnotenia.Akčný film ako sa patrí Jet Li a Jason sú výborný herci a nedá sa to poprieť ani v tomto filme. ()

Jarsey

Jason Statham a Jet Li, moji oblíbenci. na tomto filmu se nedá nic moc co hodnotit, hercům se ani jednomu příliš nepodařilo vytvořit požadovaný wow efekt, Jet Li zde nemá téměř žádné profláknuté akční scény a bez nich jako by to nebylo ono. Tři hvězdičky za oba herce a příběh, který však vygraduje ve velké zklamání, alespoň pro mě. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nikdy nevíš, kdo s kým táhne." Jason Statham v boji proti yakuze, triádě a zkorumpovaným poldům. Jedná se o akční béčko, které má klipovitej střih a zajímavý konec. "Měli ti pouze udělit lekci, zmlátit tě." - 50%. ()

andy60

Žádný hluboce vypointovaný scénář nečekejte, protože tady jde o jediné - o akci. A když mám být upřímný, ani v tomto ohledu se to moc nepovedlo. ()

razzy1230

Velmi opožděně se tedy k tomu vyjádřím, ač mě někteří už mají za vola třeba, tak jsem nečekal žádnou akční frajeřinu. Za to mě zajímalo, jak to opravdu je. A celé rozluštění vtom filmu mi dalo zabrat půl filmu a to mě celkem bavilo. Více jsem sledoval příběhovou linií a buď jsem celkově pomalejší, nebo tu chvilku a nebo všichni jiní očekávali film nabitý akcí. Já se ujal jiné stránky tohoto filmu a za mě super. Jestli se někdo "pomalejší" vydá stejnou cestou, mělo by ho to bavit. ()

gggggg

Na prvý pohľad veľmi sľubne vyzerajúci film, ktorý ale nevyužil svoj potenciál a výrazne sklamal. Vyslovene chabý scenár a absolútne nezvládnuté akčné scény, ktoré boli zle natočené a ešte horšie zostrihané. Na tento film asi každý do týždňa zabudne, pretože v ňom nie je jediná scéna, čo by sa vryla do pamäti. ()

FlyingGentle

Nečekaně drsný a krvavý thriller, který opravdu překvapí silně v závěru svým zvratem. Dominantou jsou mocenské rozpory mezi japonskými klany, jejichž autentičnost umocňuje originální japonština. Kdyby se tomu tenkrát dala lepší produkce, mohlo to jít do kin jako velkolepé Áčko. Určitě jeden z tajných tipů Stathamovy filmotéky, kde překvapivě exceluje i Jet Li. ()