Právnička Sofie (Amanda Peet) vždy zajišťovala přísun peněz do domácnosti, zatímco Tom (Zach Braff) ji hýčkal a staral se o dům. Teď je po narození miminka čekají velké změny. Sofie se rozhodne užít si mateřskou dovolenou… Tom nastupuje jako asistent marketingu v reklamní agentuře. Jeho šéfem je Chip (Jason Bateman), který od střední školy Sofii miluje. Příchod Toma je pro Chipa jedinečná šance, jak se znovu o Sofii pokusit. Špinavé triky, podrazy v práci, vyvolávání hádek mezi manželi. Tom začíná ztrácet půdu pod nohama a vyděšeně sleduje, že Chip mu přebírá nejen manželku, ale také rodinu. Musí zapojit veškeré schopnosti, aby zákeřného šéfa zastavil… (oficiálny text distribútora)

Juto

Scenár je miestami veľmi zlý a mimoriadne mu chýba inteligentný alebo hlboký humor, postavy sú jednorozmerné a existuje veľa nezmyselných a odvodených scén. Medzi hlavnými postavami neexistuje skutočná chémia. 4/10 ()

otík

Průměrná padesáti procentní komedie o celkem sympatické rodince, jejíž živitel se vydá do firmy svého tchána, aby se tam setkal s jedním děsně nepříjemným zaměstnancem na vozíčku, který vlastně zas tak moc na vozíčku není, hraje si na velkého přítele a přitom žádným přítelem není a hlavně je to děsný slizoun. Je až tak slizký, že díky němu celkové vyznění filmu je místo slušné komedie spíše dost nepříjemně mrazivá komedie. ()

Magneto

Ďalšia príjemná komédia na dlhé večery...Zach Braff opäť skóruje, Amanda Peet je tam skôr na okrasu, ale nesťažujem si :-) Trošku podpriemerný mi prišiel úhlavný nepriateľ hlavného hrdinu... ()

-dRaGoN-

Oddychová komedie, na kterou si za pár měsíců nevzpomenete - většinu vtipných scének jsme viděli už v traileru a ničím navíc bohužel nepřekvapí, na druhou stranu ale ani nezklame. ()

zdenny

Trapný příběh o tom, jak chce jeden hajzlík díky letité podlosti dostat zpátky svou dávnou školní lásku, ikdyž ona je vdaná a má malé miminko. Jen člověk se zvráceným smyslem pro humor může zařadit tento film do žánru romantické komedie. Bylo to spíš ubohé drama o jednom slizounovi, kterému není rodina a manželství vůbec svaté a o tom, jak pro svůj nemorální cíl je schopen použít ještě více nemorálnějších praktik. Co se tvůrcům povedlo, že navýsost vytáčeli mé emoce v pasáži, kdy manželka opustila svého manžela ve chvílích, kdy ji tak zoufale potřeboval a ještě se trošku sbližovala s tím kriplem. Má matka mi vždycky říkala: Nikdy nikoho nelituj a nepodceňuj. A měla pravdu. Samozřejmě ne jen kvůli tomuto filmu. Alespoň ten autobus toho hajzlíka na konci pěkně sejmul. ()

Master19

Nevtipná komedie z doby, kdy dělat si vtipy z vtipů na opačné pohlaví nebo vozíčkáře bylo "vtipné". Hlavní hrdina je natolik submisivní, že je těžké mu fandit a tak se divák k nevyhnutelnému přívalu štěstí na konci víceméně protrpí. Zasmál jsem se dvakrát, takže dvě hvězdičky. ()

blackJag

Není to nijak kulervoucí, ale příjemně normální. Zach Braff má potenciál a už od pohledu mi sedí na přirozeně vtipné komedie, které se dokáží obejít bez hektolitrů tělních výměšků. A to mi v neděli odpoledne jednoduše stačilo. Víte, jak to dopadne, hraje se tu otevřená partie, ale tentokrát to ani moc nevadilo. Domělé a politováníhodné neviňátko na kolečkovém křesle s tváří Jasona Batemana jako hlavní záporná postava taky v pořádku. Je to vcelku vzácné, pohybovat se v komediálním prostředí kolem podobných handicapů a nepůsobit zbytečně vulgárně. Hudba: Ed Shearmur. 60% ()

mirec88

Príjemná a milá komédia, pri sledovaní ktorej vám príde na um, ako sa dá natočiť jednoduchý a pritom pekný filmík bez vulgárnosti, násilia a sexu a nenáročne sa pri tom pobavíte. ()

P1tr

Velice příjemné překvapení. Asi budu oproti většině vypadat jako barbar, ale tento snímek jsem shlédl před Zbouchnutou a nutno říci, že jsem se se Zachem Braffem bavil lépe. Film se nese v příjemně odlehčeném tempu a i když nesází jeden vtip za druhým, jednou za čás to bohatě stačí, navíc když herci hrají natolik dobře, že utvoří takovou atmosféru, že si na další vtípek klidně počkáte. Zach Braff je pro mě překvapením, neboť jsem ho doteď vlastně ani nikde neviděl. Amadne Peet nemá moc co hrát a Jason Bateman mě přesvědčil o svých kvalitách. Pokud od snímku nebudete čekat zázraky, jen slušnou zábavu, pak neváhejte. ()

cab

Dalsi z romantickych komedii v hlavni roli se (Zach Braff) hrajiciho Toma, ktery tentokrat resi komplikace v jeho vztahu s prekrasnou akorat otehotnelou Sofii (Amanda Peet) a tez celi netradicnimu prostredi ve firme, kam byl nove prijat Bobem, ktery je zaroven jeho tchanem a reditelem spolecnosti. I pres tuto skutecnost mu nejvetsi kapky dava jeho primy nadrizeny Chip, jez je navic postizeny, byvaly spoluzak jeho mile a dobry pritel Boba. Dobre rozjety a zahrany film je nadmiru komplikovany a zaroven ztraci na tempu i vtipnosti v mnoha prehnanych a nezvladnutych situacich. Avsak zlaty stred bez problemu obhaji. 55% ()

dopita odpad!

Tak tohle je přesně ten druh filmů, který nesnáším. Přitom by to mohla bejt docela ucházející oddechovka, jenže hlavní postavy se chovaj naprosto debilně, takže místo humoru přichází trapnost a čistý utrpení. Českej název taky nemá chybu... ()