Zahradník

všetky plagáty

1. interaktivní film! Děj filmu ovlivňují diváci. V kinech pomocí hlasování a na DVD volbou menu. Můžete se rozhodnout, zda svého hrdinu necháte přežít, či nikoliv. Na výběr máte vždy ze tří možností. Partička sedmi mladých lidí (tzv. zlatá mládež) jede na velkou party na Nové Živohošti u Slapské přehrady. Za svítání dostanou nápad projet se na jachtě a vykoupat se na odlehlém břehu. Když se ztratí jedna z dívek, začne jejich boj o přežití. V lese něco je a nehodlá je to nechat naživu… (oficiálny text distribútora)

R.O.man

V prvom rade vyzdvihujem soundtrack, hlavne pejku v úvodnom menu. Je bombová. Film je poprepletaný interaktívnym menu, čo u nás neni bežné. Tým je tento horor zaujímavejší, divák si sám vyberie ako bude film pokračovať. I keď som si vedomý toho, že scény neskôr na seba nadväzujú takže odlišností tam veľa nebude ale i tak sa tvorcom podaril nervydrásajúci horor. Ešte si to pozriem s inými možnosťami menu. Klobúk dolu česi . . . . Ale prečo zo včetkých strán taká kritika? ()

Prubner

Nečekal jsem mnoho, ale alespoň základní řemeslo ano. Jenže tohle je spíš amatérské video. Scénář neexistuje, režisér je diletant, herecké výkony tragické. Představování postav trvá asi 20 minut a stejně se o nich nic nedozvíme. Když chci napodobit americký film, nestačí jen svaté nadšení, musíte mít i talent, jinak vznikne takováhle sračka. No, aspoň že je tu moje oblíbenkyně Lucka. ()

Ivec odpad!

Že interaktívny.... pche ..... ostuda to bola. Prví akože dej.....hmm... to som si povedal, že škoda ten druhý bude určite brilantnejší. Opak bol pravdou a pozerať jeden a ten istý film dokola a dokola s nádejou, že už to bude lepšie, je príliš (inter)aktívne aj na mňa. Preto tá mizerná známka. ()

Miloško odpad!

nóóó....to je sila. Nechápem načo niekdo ide točiť horory, ked to nevie... Film bez deju,bez hereckých výkonov, z nezmyselnym interaktivnym menu, z čudnou kamerou. sračka sračiek.[DVD] ()

MidoriK. odpad!

Domnívám se, že se jedná o nejhorší film vůbec. Už co se týče hereckých výkonů (a bůhviproč obsazení Saši z vyvolených) přes ... no vše ostatní. Nemůžu na tom filmu najít nic co by se mi alespoň trochu líbilo. ()

l.bejk

Čeští skoro herci se nemůžou ukazovat v horroru nemá to cenu,špatný výkony,a výběr příběhu na uživateli kdo má pořád vztávat pro ovladač. ()

DonM odpad!

Tohle snad musel být od počátku jen vtip, že? Interaktivita je naprosto neinteraktivní - jediná "funkční volba" je rozhodování se mezi Nikitinem a Gettingerem, které je navíc zcela nelogicky umístěno na samý počátek snímku, kdy divák není s oběma postavami seznámen, tudíž jen střílí od boku. Že by ho to snad motivovalo ke zhlédnutí obou variant? To sotva! Režie nemá páru o atmosféře. Scénář je naprosto stupidní, a to dokonce i na tak "nadsazený" žánr, jakým je slasher (!). Nejdřív všichni zahodí mobilní telefony do vody (?!) a pak dvacet minut pobíhají po lese.... nemluvě o uměle vytvořených a trapnost vzbuzujících "hláškách". Výkony jednotlivých aktérů, které se zdráhám nazvat "herci" jsou otřesné, nepřirozené, strnulé, nepřesvědčivé, nudné.... O kameře jsem místy nabýval dojmu, že hledá ten správný úhel snímání až teprve během "akce". Sečteno a podtrženo: Po všech stránkách špatný film, u kterého se snad nedá ani usnout. ()

alfonzik odpad!

Ak sa dá tento totálne amatérsky a nezvládnutý výtvor považovať za film, tak je tým najhorším aký som kedy videl. Pán záhradník je najtrápnejšia postava akú poznám. ()

machmej

Hrozný, celý film působí neskutečně amatérsky, hlavně co se týče hereckých výkonů a "speciálních efektů". Dávám jednu * za nápad s interaktivitou. I když ve výsledku to nemá téměř žádný vliv na průběh ani závěr filmu. ()

Mark1983 odpad!

Tak tady se nedá mluvit už ani o amatérismu. Tohle je jen další škoda filmového materiálu, který se dal či mohl využít úplně jinak, diametrálně. ()

hrbolik

Za českou verzi bych dal 20% za anglickou 100% tak aspon něco mezi. Záběry odříznutí ruky jsem v české verzi nenašel, stejně jako záběr na odseklou nohu blondýnky. Hlasy v lese působily děsivě a titulek "a half hour later" mě dostal. Proč to není v české verzi v půjčovnách?!!! ()

dejviss45 odpad!

Tak tento film je taková velká česká blbost, že se stydím za to, že jsem ze státu odkud tento film pocházi ( NO dobře přeháním). Ale teď vážně tento film byl celý amatérský: Amatérský scénář, amatérští herci, amatérská krev, má to být rádoby český horor, ale bohužel.... NE!! Ale abych jen nekritizoval na tomto filmu se mi líbí itneraktivita, že si můžete sem tam zvolit jak to s postavama dopadne, ale i tak víme, že tu postavu čeká SMRT, ale zas jsem tuto možnost výběru neviděl v žádném jiném filmu, ale i přesto dávám odpad! Protože * bych nedal ani s 3 promílema v krvi, takže ODPAD! ()

hunger.games odpad!

Néééééé! Můžřu o sobě říct že jsem naprostej kok.t protože tolik sem chtěl tudle sračku vidět a když sem se dočkal tak sem se s toho málem porsral..... Je to nedomyšlenej film herci sou nudný až hrůza. Interaktivní? No jasný..... Na závěř dovolte abych zarecitoval: Teda Lucko já sem tě fakt fandila na tej miss univearls. Škoda že s to nevyhrála. BRRRRR. ()

VeronikaaH odpad!

Ale nééé, takhle se to přece nedělá. Kde jen začít, teda má-li vůbec smysl něco začínat... 1. 'Herci', tak ti dělali všechno možný, ale na to nejdůležitější a tím mám na mysli hraní, trošku zapoměli, no jo 'detail', stane se. 😂 2. Krev, tak ta byla mooc pěkná, asi 'nejvěrohodnější' co jsem kdy viděla. Taková Jupí jahodová šťávička, samozřejmě zakoupená v akci v Bille. Doufám, že alespoň nějaký ty body za ní dostali, když už tenhle zázrak jim očividně nic nehodil 💰😂. Mohla bych pokračovat dál, ale to by byla jen ztráta času, protože tady je špatně v podstatě všechno, bohužel. 😞 ()