Dvě znepřátelené smečky vlkodlaků zápasí o malého chlapce, jehož život je osudově spjat s jejich budoucností. Jedni jej chtějí zabít, druzí zachránit. Bitva na život a na smrt začíná v akčním hororu, plném napětí a dokonalých triků! (oficiálny text distribútora)

elisak odpad!

Já jsem odpad ještě nikdy nikomu nedala. Ani Blood and Chocolate, jak už tu bylo zmíněno. Ale větší hloupost jsem v životě neviděla. Ty masky? To jsme snad na maškarním? ()

Monikasson

Viac bezduchá a miestami blbá strieľačka,ako vlkodlačí lov.Skupinka ostrých chlapov a žena idú po ulici a zrazu "beng,beng,beng" prestrelka znenazdania,záber na malého chlapca a o ničom rečí okolo toho a zrazu sa všetci niekde zavrú lebo ide noc a maminka chlapca zistuje,že ani sama nevie s kým má dieťa.Potom prestrelka v nemocnici a vyvražďovačka v dodávke,ktorú dopĺňajú zase veľmi husté reči a konečne tu máme vlkodlačie finále. /facepalm ()

Underworld of the Dead?

Underworld of the Dead?

12.04.2007

Dopřejte neschopnému, ale zato nadšenému tvůrci ždibec úspěchu a zavalí vás tunami dalších pozlacených výkalů. Určitě je znáte velí jim Paul W.S. Anderson. Dalším do party je Courtney Solomon, který… (viac)