Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiálny text distribútora)

soukyd33

Co vám zaručeně půjde na nervy, je to mimino. Protože ho uvidíte ve všech scénách. Co vás ale zaručeně pobaví, je trio padouchů, kteří to s ním nebudou mít vůbec lehké. 👍😁 Film se skládá později s velmi vtipných scén, které trošku připomínají filmy Sám doma. 😁 Herci se zde opravdu vyblbli. 👍 Poznámka: Scéna se zapalovačem v parku, mě málem zabila. Nemohl jsem se nadechnout smíchy. 👍😂😂😂😂 Doporučuji. Hvězdiček 3 ()

MoziMedve

koukat na tento film jako rodič batolete v cca podobném věku sebou přínáší docela zvláštní nadhled. To že dítě přežije samo na stavbě nebo u gorily, budiž... ale jak dlouho má na sobě jedinou plínu a nevyvádí? a kde se krmí? co pije? Totálni fantasmagorie tento film :D Dále když na to kouknete jako dospělací tak ty rodiče jsou absolutně nesympatičtí zbohatlícia docela i sympatizuji s únoscema. No co, jako malej jsem ten film měl docela rád, tak kvůli nostalgii dávám 3/5. ()

Ferdiznáč

Sice to není nejlepší, ale sem tam jsem se zasmál.Proč tak nízké hodnocení? To si asi ani tento film nezaslouží. Na odreagování skvělá volba... ()

Mzetko

Komedie je to výborná, o tom žádná. Často se člověk vážně moc dobře pobaví. Ale současně je to hodně přehnané, hlavně na staveništi, tam jsou popírány snad všechny zákony fyziky. ()

milous11

Krásná komedie :-D když jsem ji viděl poprvé tak jsem se řezal smíhy, ještě asi hodinu po fimu a dnes se na něj rád podívám znova... je až neuvěřitelné kam to mimčo samo všude zavítá, při své "cestě" po městě ... :-D do dnes i po letech si vzpomínám na to jak to dítě tomu jednomu chuligánovi zapálí koule v parku na té lavičce, jak tam byli ti policajti, z toho nemohu :-D ()

lojzo

na tomto filme som vyrastal, ešte na VHS som ho mal a furt som ho pozeral, ja viem, že nemá takmer žiadnu filmovú hodnotu, ale tie 3 hviezdičky som proste musel ()

JWK odpad!

Totální srač.a založená na .... neee nebudu to ani psat je to prostě taková srač.a že to nedokáže být dobré ani tím že je to ultrasrač.a... ()

WhiteDevill

Nechápu proč to hodnotí skupina tzv."znalců filmu"...Jistěže to nemá Tarantinův šmrnc nebo Trierův filozofický náhled!Je to film evidentně pro děti,tak si dejte pohlavek a nekoukejte na to,nikdo vás nenutí.....OMG! ()

laco176

Mne sa to veľmi páčilo. Samozrejme treba odpojiť mozog. Je to určené pre malé deti a je to aj točené tak aby decka boli spokojné. ()