Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene? (oficiálny text distribútora)

Didon.pipi odpad!

I když celkem dobrej Tobin Bell, hrající ve všech Sáwčkách, se fakt snaží, nedokáže zachránit film o absolutně tupých dialozích, ještě tupějších hercích a o tupém ději, a i když se tam vyskytne děsivěvěrohodná vraždící duchyně, tento film nezachrání ani jeden z nich, přetrpěl jsem to jen proto, abych to opět jako už mnohý film spláchl...tahám za splachovadlo!!!!! ()

MFZB

Keby sa tento film niesol celý v duchu poslednej cca 20 minutovky, tak je z toho výborný film, ale bohužial. Serie ma na týchto niektorých hororoch, že ich treba brať z nadhľadom a v konečnom dôsledku ide aj tak o komédiu. Prakticky počas celej stopáže sa film tvári ako nejaká neúspešná teenege komédia, ktorá je v niektorých minimum momentoch aj vtipná, ale ako ako horor ani omylom. Síce bolo tam zopár fajných gore efektov, ale to nestačí k úspechu. Takže ide aj tak o kokotský film, v ktorom stáli za to jedine tie dve ženské, aspoň sa bolo na čo pozerať, ako horor je to odpad... ()

TonoM

Campbelle ? Tobin Bell tento film naprosto táhne, nebýt jeho je to film s 15%.... Opět ukázal, že je skvělý... 2 hvězdy za něj... ()

BLStryker

Kdyby se ke konci nezačalo konečně NĚCO dít, bylo by to zralé na odpad. Připadá mi, že režisér filmu (který je mimochodem na IMDb uveden jako tvůrce make-upu u 70 filmů včetně tohoto) si řekl, že už dlouho nevytvořil pěknou masku nějaké opravdu hnusné zrůdy a nechal si proto na koleně splácat scénář, na kterém nebyl vůbec důležitý děj, ale přítomnost ohnilé mrtvoly a tím pádem potřeba dobré masky. A tak se i stalo - maska je povedená, příběh a to ostatní ne. Konkrétně třeba na nahotu a ukazování koz mladých rádoby hereček nejsem v hororu vůbec zvědavý a že zde hraje i na plakátu zmiňovaný Tobin Bell mi je ukradené. Tomuto filmu by nepomohlo ani obsazení Karla Gotta do role zombie... nebo ano? 1½* ()

Pharao20

Mám rád filmy s touto tematikou aj ked často oplyvajú hlúposťami a nekvalitnym hereckým obsadením.V tomto prípade to ale bolo veľké sklamanie a film totálna blbosť..Jedna hviezdička za námet ktorý bol ale spracovany otrasne a este za strasidelnu babicku..Inak je to odpad...sekera ktorá rozpolí jedným seknutím človeka napolovicu a dvere rozseknut nedokaze..a este sa pripravte na to že sa budete dlho nudiť kym sa začne niečo diať a aj ked sa zacne nič extra to nie je.. ()

valmet

Horor??? Are you kidding me? Blbost bez atmosféry, jakýhokoliv děje atd. Aspoň že tam byly vidět kozy, ale ani ty mi nezabrání dát nanejvýš jednu hvězdu. ()

John88

čo chceli stymto filmom dosiahnut? Dej oničom,Stupidita hercov predurčuje už len samotny pribeh.davam za 1 a to iba za tobina bella ()

DJ Laky

Tento film byl průměnej. Ale nepřinesl nic moc novýho, ale nepřipadala mi to tak strašný. Herecké výkony jak štak šly. Dávám 50%. ()

sabber odpad!

panebože.....to je ale píííííčovina každému kdo tohle ohodnotí víc než odpad,gratuluji,snad budete schopni za 10 let získkat řidičský průkaz ()

PORTER44

T.Bell si odskočil ze SAWU do téhle slaboty.Klasický hororový příběh parta mlaďochů si udělá výlet na samotu pak se objeví jaký si vraždící duch a přežije jen jeden,třičtvtě filmu je nic moc až poslední třetina je zajímavější nejdřív trochu povzbuzení v podobě nahoty mladých bab a pak když se objeví T.Bell který je první oběť se zjeví duch a začne zabíjačka,začnou se objevovat dobrý triky a začne to být jako horor. ()