Spin

• USA God is a DJ
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia / Hudobný / Sci-Fi
USA, 2005, 8 min

Tajemný DJ je vyslán do rušné části města, aby zasáhl v řadě řetězových reakcí, které jsou běžnou součástí našeho života, avšak díky záměně časových stop vypuká chaos. (oficiálny text distribútora)

Jordan

zaujímavé - režisér tohto vydareného kraťasu natočil potom veľmi zlý INK... pritom SPIN má dobrý a jednoduchý nápad, vydarené prevedenie i efekty a aj keď je to trochu moralitka a možno sporné v tom, kto je ten DJ, či anjel, boh alebo kto a otázka zasahovania do osudu obchádza všetkya možné teórie chaosu a podobne, aj tak je to veľmi slušne a dobre urobených osem minút ()

hendrich6

Velmi příjemnej krátkej filmík,hraničící s žánrem sci-fi.Jedna změna poznamená budoucnost stejně jako v Osudovým doteku nebo Frekvenci.Všechno ale nemuselo dopadnout tak výborně,ale tenhle krátkej film se mi líbil víc než třeba známější Validation nebo Geri´s Game.Navíc celkem pěkná hudba na začátku a pak i u závěrečných titulků. 85 % ()

easaque

neříkám, že by to nebylo nápadité, ale mě to přišlo veskrze pubertální a zbytečně protahované. To režisérův další krátký film Strýček Jack mi sedl mnohem lépe. Na tento kraťas je tu odkazů spoustu, tak se nebudu opičit. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Djkoma

Jak to jde jednoduše. Spin je ukázkou, že těch relativně krátkých 8 minut se dá využít naprosto dokonale i jednoduchým nápadem. Většina ostatních režisérů vymýšlí hlouposti a nesmyslně přidává vrsty až je celek nudný a prázdný. Tohle je přesně naopak, vždyť stačí to vzít za správný konec a pak to všechno funguje jak má... ()

Marek1991

Viete najprv som si myslel, že je to len krátka rekapitulácia veci, ktorá sa vo filmoch už objavila, že zo svetom sa neradno zahrávať a že nemôžte zabrániť smrti človeka, lebo ak by ste to urobili proti jeho osudu, tak si to odnesie iný človek. Toto väčšinou býva v rôznych filmoch, napríklad s návratom v čase, ale keďže tu ide o isté reťazové reakcie, film naberá iný zmysel. Je dosť drsný, ale taktiež hispánski gangstri by sa asi nestrieľali v centre veľkého mesta v USA, taktiež ako babka vstala z vozíka len tak, proste mi to nesadlo. Dobrý bol však nápad s mixovaním hudby a sveta, bolo to celkom zaujímavé. ()

• Producent Joe Sekiya se zde objevil jako chlápek kupující si drogy od dealera. (HappySmile)
  • Režisér Winans objevil na hip-hopové show Hayz II. Jeho hudba ho motivovala jít domů a napsat tento krátký scénář. Následně přesvědčil své přátele herce, aby mu pomohli jako dobrovolníci a nalákal pár drsně vypadajících týpků, které znal z MySpace.com, aby si zde zahráli zločince. Potom s nimi všemi i s Hayzem vyrazil do ulic vše natočit. (HappySmile)
  • Film se natáčel 5 dní, a to na kameru Sony HDV. (HappySmile)