Pětice mužů se jednoho rána vzbudí v chemické továrně a zjistí, že si toho kromě svých jmen nepamatují téměř nic. Stoprocentně však vědí jednu věc: Chtějí odtud pryč, a to rychle. Pří útěku ven a pátrání, co se u všech svatých vlastně stalo, se však vyplatí být obezřetný – ani jeden z nich nezná ty druhé a je více než pravděpodobné, že někdo tady nehraje zrovna čistou hru… (4daPeace)

Vitex26

Ale jo, nebylo to zlý. Samozřejmě se člověk neubrání srovnávání s jinými filmy, ve kterých se objevují podobné nápady, ale co si budeme vykládat, drtivá většina dnešní filmové produkce už víceméně těží z toho, co už kdysi bylo natočeno či jinak vyprávěno. Vždyť i kupříkladu v hudebním průmyslu je tomu podobně. Vrátím-li se k Unknown samotnému, je na něm bohužel patrné, že se jedná o prvotinu S. Branda, který ještě bude muset svůj osobitý styl vyjádření hledat. Jinak děj byl poměrně napínavý a já se u něj rozhodně nenudil. Snad jen ta pointová vývrtka na konci se nemusela "zakousnout" tak hluboko, ale to už se tak dnes prostě nosí. K hereckému obsazení i výkonům hlavních aktérů netřeba mít vážnějších připomínek, a tak mi z toho všeho vycházejí poměrně slušné 3*. ()

veverysiak

Veľmi zreteľný odkaz na Saw, ale našťastie len na začiatku, inak by to bol veľký trapas, takto si to zachovalo vlastnú tvár, síce mierne znetvorenú veľmi nevýraznou až neatraktívnou scénou, ale skrášlenú dobrými hereckými výkonmi, takže 60%. ()

Chlo0opek

5 lidí se probudí v opuštěném skladu chemikálií. Všichni mají dočasný výpadek paměti. Někteří z nich jsou připoutáni.. Kdo je s kým? Proč zde vůbec jsou? Film vás vtáhne do děje a vy sami nevíte až do konce, kde na jaké straně je.. ()

freezer02

Připadalo mi to že sleduju epizodu nějakého německého krimi seriálu. Jedná velká nuda, která nesahá podobným filmům (Saw, Lovci Myšlenek, Condemned) ani po kotníky! 30% ()

jobina

Ano, byla jsem překvapená. Nezatížená Sawem jsem skutečně čekala, co bude dál. Hm nebylo to špatné. Prostě oddychovka. ()

Mimi28

Mam rada filmy ktore dokazu prekvapit a toto je jedne z nich,ked uz si clovek mysli ze vie o com,pride surprise a presne to od filmu ocakavam,napatie a fajnovy zvrat,okrem ineho aj jimova pekna tvaricka ako bonus ()

andy60

5 chlápků zavřených v jakési hale, odkud se nemohou dostat. Nevíš o nich vůbec nic, jak se zde ocitli, kdo ke komu patří, ani jaká je jejich minulost. Dokonce to neví ani oni sami, ale prostřednictvím flashbacků se postupně rozkrývá jejich minulost. ()