Přátelství mezi Dexterem a Miguelem dostane povážlivé trhliny, právě když se Rita rozhodne Miguela konfrontovat ohledně jeho potenciální nevěry. Debra zběsile pátrá po Antonovi poté, co se potvrdí, že ho unesl Stahovač. (HBO Europe)

Anderton

Tak cliffhanger naposledy neklamal a pipravil nás na to, čo príde. Nebolo to teda nič neočakávané, avšak takto psychicky mimo a sklamaného sme ešte Dextera nevideli, čo sa určite počíta. Interakia medzi ním a Miguelom nemá chybu, kto je tu majster a kto žiak? Identita kožiara je už naplno odhalená, deadline s hľadaním jeho poslednej obete zo sťahovania kože je síce klišé, ale toto proste vždy funguje. No osobne mi chlapík priviazaný o stoličku so skrvaveným chrbátom k Debre príliš nepasuje, ale tak možno ju aspoň naučí húliť trávu. ()

Necrotongue

První polovina sezóny mě sice přímo nezklamala, ale čekal jsem něco víc, a to něco mi přinesla druhá půle. Příběh se na všech frontách výrazně zdramatizoval, děj se dostal do tempa a znovu si můžu užívat skvělou atmosféru i kvalitní napětí, obojí mi zatím trochu chybělo. ()