Dexter je na stopě své nové nebezpečné oběti, zatímco traumatizované Debře se v práci stále nedaří. Do Miami přijíždí špičkový agent FBI, aby vyřešil právě otevřený případ dalšího sériového vraha přezdívaného "řezník z přístavu". (HBO Europe)

Sidonka

Sériovej vrah je taková měkota, že ani neumí říct úsečné sestře policistce, která je mu stále za zády a nepochopila by ho, kdyby jen tušila...aby vysmahla z jeho bytu? Dexter navíc pořád opakuje jedno a to samé - čím to, že jsem se zasekl a změnil jsem se? Snad jen na přechodnou dobu? - Zas takovej zázrak tenhle seriál není, ale chytnout přesto umí. ()

Anderton

Tak o moc lepšie to Dexterovi v druhej epizóde nejde, proste pokiaľ nie je v pokoji, tak sa mu trasú ruky a veci sa kazia. Ak sa ale trochu upokojí, na chvíľu zamyslí, tak hneď ide všetko od ruky, ako ukazujú posledné minúty. Len tu zrazu nemáme naoko ústredný prípad, keďže ten z prvej epizódy sa podľa všetkého uzavrel a nález v mori som považoval skôr za vedľajšiu dejovú líniu s poriadnou dávkou čierneho humoru. Uvidíme. ()

Necrotongue

Děj druhé epizody byl dostatečně zajímavý, abych mohl díl ohodnotit plnou palbou, musel jsem ale hvězdičku ubrat, protože mě Rita iritovala tak, že mi pokazila celkový dojem. Zvlášť mě dostala její dokonalá schopnost dedukce, díky níž hbitě rozkryla Dexterovu závislost na heroinu. To byl tak hloupý moment, že jsem cítil téměř fyzickou bolest. ()