Sympaťák Ben Murphy (John Krasinski) a Sadie Jonesová (Mandy Moore) sú strašne zamilovaní, čerstvo zasnúbení a túžia len po jedinom – byť až do konca života spolu šťastní! Má to však jeden nie nepodstatný háčik... Sadie totiž patrí do kongregácie kostola Svätého Augusta, ktorému pevnou a výrazne neortodoxnou rukou vládne svojrázny pastor Frank (Robin Williams) – a ten je rozhodnutý dať Benovi a Sadie svoje požehnanie len vtedy, keď absolvujú jeho patentovaný, „blbuvzdorný“ predmanželský prípravný kurz! Frankov rigorózny študijný plán však pozostáva z absolútne šialených lekcií, totálne strelených „domácich úloh“ a až drasticky súkromie narúšajúceho snorenia, ktoré sa pre vzťah Bena a Sadie stanú naozaj krutou zaťažkávacou skúškou. Namiesto onoho „byť šťastní až do smrti“ tak teraz skôr vyvstáva otázka, či sa tým dvom vôbec podarí predstúpiť spolu pred oltár... (TV Markíza)

infected odpad!

Blbost až běda.Jak Williamse zbožnuju tak ho i nesnáším v podobných rádoby vtipných kravinách.Předmanželský cirkus kolem svatby je jen pro diváky trpělivých povah,jako komedie se horko těžko chápe.Jediné čemu jsem schopný uvěřit že podobné "testy" jsou v Americe zřejmě normální protože ta země je užasná stejně jako dementní. ()

Compadre

Nakonec dávám tři hvězdy, ale se zavřenýma očima a pytlem cementu na hlavě...je to strašná ztřeštěnost (a bohužel neskutečně snadno předvídatelná, od začátku člověk přesně ví, co vlastně bude následovat) a ten předsvatební test je úplně nehoráznej :) Robin Williams je dobrej jako vždycky, ale hlavní dvojka krasinsky a Mooreová je tragickej. Nemoh jsem jim přijít na chuť. Tak doufam, že se od starýho Williamse ještě nějaký DOBRÝ komedie dočkám.. ()

silentname

Napriek tomu, že mám rád Robina Williamsa, tak toto je asi jeden z jeho najhorších a najmenej vtipných filmov vôbec. Absolútne hrozné postavy, príšerný humor, ktorý miestami pôsobí viac desivo než komicky a situácie, kde človek len pozerá a nechápe, na čo sa vlastne díva. Zúfalý film, ktorý nič nedokáže zachrániť. A keď sa teraz zamýšľam, myslím, že hodnotenie stiahnem na jednu hviezdu. Lebo s výnimkou pár záverečných momentov a relatívne dôveryhodného vzťahu medzi našimi protagonistami je tento film otrasný. ()

P@\/EL

Mírně nadprůměrná komedie, která rozhodně neoslní žádným převratným humorem. Jako musím uznat, že pár scén je slušných, ale že bych se za břicho popadal, tak to se opravdu nedá říct. Postava velmi sverázného faráře je ještě celkem obstojně ztvárněná. Co mi však lezlo vyloženě na nervy, byl jeho malý otravný poskok. Děj přinese už dosti ohrané rozzuzlení, prostě odloučení, znovushledání a usmíření a nakonec happyend. ()

Pavlínka9

Je to fakt poděs :D Celý film je tak trochu poděs :D No co..ale podle mě je to dobrá ukázka toho, aby si lidé před svatbou opravdu ukázali, jaké to s tím druhým bude..."Rychlokurz" za 3 týdny :D :D Úsměvné, jakžtakž zábavné, Mandy Moore s vždy dokonalými vlasy a pár cvičení (hlavně na upřímnost), které cvičím i já ve svém životě :D :D Průměr. ()

• Robin Williams si tu už podruhé zahrál kněze. (Rodriguez)