Agent Orange

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma / Romantický
USA, 2004, 5 min

Mladý muž uvidí na metro zastávke dievča v oranžovom. Na prvý pohľad sa do nej zaľúbi. Chodieva ju hladať na metro zastávku, ale bez úspechu. Nakoniec sa však stretnú a všetko dobre dopadne. (ethos)

Suzie05

Nesnáším oranžovou barvu, kdyby byli třeba v zeleném nebo i červeném určitě by to moje hodnocení trochu pozměnilo k lepšímu. ()

bartias

Na krátkém filmu zafinancovaném z peněz na reklamu si Tony Scott očividně vyzkoušel další divoké vizuální postupy. Zajímavá forma naplno přebije obsah. Protože to celé trvá pět minut, dá se to dá brát jako hříčka. A dá se to zvládnout. Všimněte si práce ze zvukem. Stejně, jako se v Agent Orange ozývá houkání soupravy metra, je v pozdějším thrilleru Nezastavitelný z povzdálí slyšet vlak. Atmosféře to prospívá. ()

Ichabod

Tony je fakt hracicka a takovouhle stylovou romanci v metru by asi nikdo jiny nedokazal predvest lepe. Musim rict ze i Michael Bay by nenatocil neco takhle cool. Tenhle deda je neuveritelnej :) ()

MI-380

Zábavná a obdivuhodná filmová jednohubka o buclatém hošíkovi a dlouhonohé krásce. Reklama na pomerančový džus nebo holandské fotbalisty? 60%. ()

BlackTom

Milión strihov, hrdina spočiatku pripomína Antona z Nočnej hliadky, oranžová kosť a vygradovaná hudba. Klobúk dole, Tony, krátkometrážak ako má byť :) ()

cab

Varovani: petiminutova oranzova romance pri ktere oci dostanou poradny zahul. Neustale prehravani znovu a znovu zivotu nebezpecne. 65% ()

Phat K

Stanice metra - kluk - holka - zlatá rybka, barevně sladěno do sexy kombinace smaragdově zelená - sytě oranžová, zběsile sestřiháno, podbarveno skvělou hudbou a troubením vlaku... Love story ala Tony Scott ()

Ceberus

Krátkometrážní scottovsky psychedelické pátrání po oranžové "Leeloo Dallasové, multipass". :-) Nemá význam to vidět, ale tragicky natočené to není, tak proto kompromis na dvou hvězdách. ()

Cortesz

Ta kamera je už otravná, měl by přijít s něčím novým a lepším. Jinak jde o zajímavej krátkometrážní snímek s hodně dobrou hudbou. ()