Shoot 'Em Up je divoký thriller plný čierneho humoru, prinášajúci hodinu a pol čistej akčnej zábavy, ktorá sa začne už pred úvodnými titulkami a do úplného konca nepoľaví. Pán Smith (Clive Owen) je najnaštvanejší drsňák na svete. Ani sám nevie ako, no zrazu sa ocitne v situácii, kedy musí ochrániť tú najnevinnejšiu vec zo všetkých – novorodenca. Dieťa, ktorému Smith uprostred prestrelky pomôže na svet je terčom útokov nekonečného prúdu zabijakov, ktorých vedie záhadný pán Hertz (Paul Giamatti). Uprostred spŕšky guliek a zoči-voči každej možnej permutácii prestrelky, akú si len dokážete predstaviť, nájde Smith neobvyklého spojenca – prostitútku DQ (Monica Bellucci). Aby žiaden člen tejto zvláštnej rodiny neskončil na nesprávnej strane guľky, musí Smith čo najskôr vyriešiť záhadu, prečo chce niekto zabiť nevinné dieťa... (oficiálny text distribútora)

david666

Přehnanější film (minimálně co se týče akčních scén) už jsem dlouho neviděl. Na začátku mi to připadalo i vtipné ale postupem času spíš trapné. *** hlavně za Owena a hlavně Giamattiho. ()

Pisoarec

Slabota. Nečekal jsem od toho sice nějaké veledílo, ale těšil jsem se na podobný film jako třeba Zastav a nepřežiješ, který fungoval mnohem lépe. Sejmi je všechny nabizí jednoduchý přiběh, který nabizí spoustu prostoru k zábavě, tu ale nenabizí. Jsou zde sice akční scény, ale natočeny tam mizerně, že se mi dokonce stávalo, že mě spíše uspávaly, než aby mě zvědly ze židle. Humor tu příliš nefunguje a když už se přeci někdy povede, je to hlavně díky Clivu Owenovi a jeho charismatu, jinak komičnost selhává na plné čáře. Záměr natočit film o drsňákovi, krerý ,,nemá rád" a chroupá v jednom kuse mrkvičku, je sice poměrně zajímavý, leč režisér 100 žhavých tygřic, to naprosto nezvládl ()

Sluti

Perfektní akční jízda. Žádné filozofické tlachy, žádné přiblle zdlouhavé rozhovory mapující "temnou a děsivou" minulost hlavního záporáka. Konečně žádné heroické zachraňování světa/USA/lidstva apod. Prostě akce akce a trochu té mrkve na dobrý zrak. U tohohle filmu je potřeba vypnout a jen se bavit. Já se bavil od začátku do konce královskou měrou. ()

VovtiK

Po druhém zkouknutí musím změnit hodnocení . Bavil jsem se od začátku do konce . Akce střídala akci a po dlouhé době mi něco připomělo nesmrtelné Comando s Arnoldem Schwarzeneggerem. Clive Owen jí mrkev, střílí téměř na vše co se hýbe, stíhá se starat o kojence a ke všemu stylově hláškovat a vypadat 5* . ()

Doctord

Já se fakt bavil!:-) Nechtěl jsem nic jiného,než vtipnou ačkní podívanou a to se mi vrchovatě dostalo. Nač se soutředit na někdy až pitomé "vážně" scénky, které rušily, jak chroupání mrkvičky:-) Kdo chce kvalitní myšlenkový film, musí hledat jinde...pro ostatní je tu Sejmi je všechny. ()

redalert21

I love that, naprostá pecka, můžu se uslintat. Naprost Luxusní akce ktera se zastaví az u zaverecnych titulek a cool Clive předvádí akci za akcí, hlášku za hláškou a při tom si stihne užit s luxusní Monicou a porodit dítě...zkouknuto dvakrat za sebou a dam si to klidne znova!!! CLIVE JE MACHR, takový žanr uz se dnes nevidi a malokdo si to dovolí natočit, klaním se, i kdyz mnoho lidem se to libit nebude, nu což. Pro mě jasnych 5 a ne-li víc!!! ()

Dexter666

Shoot 'Em Up sa zmieta niekde medzi Crankom a Desperadom. Chýba mu však štýlovosť aj jedného aj druhého. Akoby sa Davis bál vydať vlastnou cestou a vsadil len na divácky overené pseudozábavné hlášky a gestá. Všetky akčné "haluze", ktoré sa vo filme objavia, sme už niekde videli predtým, neboli však nikdy tak nahustené, čo je v prípade Shoot 'Em Up vlastne kontraproduktívne, pretože akcia je v tomto filme jediné, čo vlastne nudí. Nikoho už nebaví pozerať sa na chlapíka, ktorý postrieľa desiatky bezmenných mužov oblečených v čiernych veciach so zbraňou v ruke. Takisto sa nedajú pehliadnuť ani lapsusy v scenári, ktoré sa len ťažko dajú vysvetliť dejovým objasnením minulosti postáv. Je to taký zlepenec scén, až som si občas pripadal akoby som sledoval hlúpu telenovelu, kde postavy hovoria samy so sebou, aby divákovi prezradili to, čo nedokázal napísať do dialógov scenárista. Giamatti a Owen sa to síce snažia držať nad vodou, ale hlúpo napísané akčné scény s logickými medzerami veľkosti stodoly im to jednoducho nedovoľujú. Taliansky prízvuk si Monica mala nechať radšej pre nekomerčnú európsku produkciu, je to trápne. Celkovo je to nevyvážené a nemastné neslané. Proste som sa nedokázal baviť. ()

childe666

Jako akční film to nestojí za nic, ale jako komedie to je celkem slušný. A většina hlášek celkem ujde... :-) Do kina bych na to nešel, ale na pobavení doma to celkem ujde... ()

bonovox

Bláznivo zábavné, ale po vzhliadnutí treba priznať, že veľmi hlúpe. Pre milovníkov akčných filmov povinnosť, pre ostatných ťažko stráviteľný mix akcie, hlášok, heavy metalu a štýlového C.Owena. Keby to režíroval schopnejší režisér mohol to byť kultový film.Škoda... ()

Hrus

Konečně film, který staví dialogy a příběh totálně na druhou kolej a obsahuje akci a obsahuje jí hodně. Takovýhle poměr akce, hlášek a "děje" měl mít Max Payne. A to že z filmu čiší nadsázka? Jedině dobře. Mám chuť na další mrkev! ()

Alfonso198

Nejdřív se mi do toho moc nechtělo kvůli zdejšímu hodnocení, naštěstí sem nepodlehl a pustil si to. Dlouho sem se tak nepobavil. Ta bizardnost, stylovost a neskutečná jízda, to se jen tak nevidí... Bouchačka místo snubáku, přestřelka při sexu, prostě sem byl hotov... Za mě 90%, ale 5 * aby se to trochu vykompenzovalo... ()

Manas50

Slabá režie a místy divná kamery sráží hodně dolů tento jinak dost podařený a adrenalinový akčnák. Některé scény jsou dost nápadité a zajimé. Cliwe Owen frajer s drsnýmy hláškama, který umí odrodit dítě a během toho postřílet 50 chlapů, propichuje lebky mrkví, skáče s novorozencem v náruči ze střechy na střechu, souloží během přestřelky a dalši cool věci. Monicca Belluci je kočka, akorat jsem jí moc nežral ty romantické a sentimentálni kecy, na to jaka je to ve filmu drsňačka. Paul Giamatti mě docela přijemně překvapil, jak zahrál roli záporáka. Takže jak už jsem psal, nebýt té slabé režie, tak je to slušná jízda. 60% ()

kanalek

Celkem zábavný akčňák, kterej si nehraje na vážný thriller a dokáže si ze sebe udělat srandu.Hlavní hrdina o kterým většinu filmu víte jen že má rád mrkev, uchylnej záporák, kterej vypadá jako profesor biologie a ani jedna střela, která minula svůj cíl.Tak by se dal shrnout tenhle nadupanej film. ()

Creshaw

Vypnout mozek a uzit si hovadiny, na ktery u jinych filmu nadavame - protoze tady je to skvele provedeny umysl, ktery nastesti narozdil od Crank nepusobi tak trapne.. Bravo! ()

bajahor

Tak to byl mazec!!!!! Tento film nemá chybu - Clive, Paul, Monica, střílečky, mimino (hlavně jak s ním hl. hrdina běžel, skákal, prolítával sklem, nosil ho v taškách apod.!), hudba....Dlouho už jsme neviděli nic podobného, takový styl mi mooooc chybí. Díky, díky, Hollywoode, za Komando a nyní...Sejmi je všechny!!!!! Jdu si to pustit ještě jednou :-) ()