Stopy krvi

• Slovensko Milenec (viac)
všetky plagáty

Anna pracuje jako kurýr. Při doručení zásilky se pomiluje s podivných cizím mužem. Provinění. Hned druhý den odjede se svým přítelem Michaelem na výlet na kolech. V horách si užívají volna a romantiky v nádherné přírodě. Výčitky. Tajemný milenec je vystopuje a Michaela brutálně zavraždí. Trest. Na řadě je Anna. Strach. Ta se zoufale snaží vybojovat svůj život. Bolest. Vražedná jízda na horských kolech po těch nejstrmějších svazích, boj o přežití, kde každá cesta vede ke krvavému konci. (oficiálny text distribútora)

tenebrae86 odpad!

Hrozný německý film o cyklistech, který zcela postrádá logiku i atmosféru. Působí příliš amatérsky a kamera je (možná až na pár záběrů) opravdu špatná. Někdy to vypadalo, že ji v ruce drží nějaký trotl. Příšerný videoklipový střih v kontrastu s nudnými a rozvleklými dialogy. Děs. Herecké výkony jsou taky otřesné... ()

kery-

Ježiš to byla sračka..Film mimo jiných hovadin nabízí až téměř neuvěřitelný vývoj hlavní postavy, jejíž charakter během celé hodiny a půl lítá jak na horské dráze; vraha, který podle časové osy dokáže skákat jako Star Warsový týpek z filmu Jumper a v neposlední řadě pár tvrdých chlapů, ať už s loveckou puškou, sekerou a nebo policejní pistolí, se kterými si nadpřirozený chlapík s ocelovými lítky hravě poradí..Hrusní a nesympatičtí herci, děravý příběh, snad jediná světlá stránka filmu je kamera, která se sice klepala jako kdyby jí držel feták s podmírou pervitinu v krvi, ale oproti ostatním faktorům filmu si doslova užívala každou vteřinu(to nadšení berte s rezervou, jak říkám, myslím oproti zbytku co tenhle trhák nabízí) - To je také důvod, proč jsem nedal Odpad!.. ()

sniper18

Je to priemerný hororový thriller. Má celkom dobrý príbeh o žene, ktorá sa so svojim priateľom rozhodne ísť na ciklistický výlet do hôr, kde ich ale napadne brutálny cudzinec, čo prežije len žena a tak musí bojovať o svoj život, no zabijak jej pokoj nedá. Spracovanie nie je najhoršie, ale je skôr sklamaním, úvodná desaťminútovka pôsobí maximálne nezaujímavo, ale potom sa už našťastie dej presunie do hôr, kde sa už je na čo pozerať, minimálne na to prostredie, pričom sa už väčšinu času striedajú lepšie chvíle s horšími. Síce celá záverečná fáza nie je moc dobre podaná, ale ani filmu moc neubližuje. Ale veľmi ma tu mrzí postava zabijaka, určite by som mnoho viac ocenil nejakého neznámeho vraha ako chvíľkového milenca hlavnej hrdinky, čo mu uberá na rešpekte. Čo sa týka tých hlavných, teda thrillerových, prípadne krvavých scén, tak mám z nich priemerné pocity, svojim štýlom mi pripomenuli klasiku Stopár, teda záporák hlavnej postave neubližuje, ale zároveň zabíja všetkých, ktorí by jej mohli pomôcť, síce z úmrtí moc vidieť nie je, takže tu ani nie je o čo stáť, ale zase celkom dobre pôsobia rôzne ukrývačky a sledovačky ako časť pri drevorubačoch. Herecké obsadenie ma v ničom nezaujalo, hlavná hrdinka je nudná a nesympatická, vrahovi zase chýba potrebná charizma, prípadne niečo, čo by mu navyšovalo rešpekt a okrem nich dvoch tu už nie je žiadna výraznejšia postava. Réžia je určite sklamaním, prakticky po všetkých stránkach sú tu cítiť viac alebo menej výrazné nedostatky, napätie funguje možno v jednej, dvoch scénach a podobne je na tom aj technická stránka, aj keď za ten slabší priemer by sa označiť dala. Ako jednoduchá zábavka na jeden večer film Stopy krvi celkom funguje, takže nie som moc sklamaný, ale určite sa to dalo ešte výrazne vylepšiť. Objektívna kvalita filmu- 52%, film sa páči mne na 57%. ()

Bigfuckman

Ultra blbost hrající si na horor. Herečka (ano je zde pouze jediné zastoupení ženského rodu) je totální blbka, která furt ujíždí odnikud nikam a strašně řve. Spousta nelogických scén a trapných, natahovaných jakoby hrůzných scén. Ve finální scéně by mě zajímalo jak vrah odzbrojil a poté zastřelil oba policajty. no, ale jak jsem říkal logika zde nemá moc prostoru. ()

corpsy

Ako spieva skupina Elán - ,,Amnestia Na Neveru´´. Kebyže sa ženská klisnička nechcela deliť o svoje šťavy ( nieje to len neduh chlapov, neverte všetkému, čo sa píše ) s iným kancom, zrejme by nedošlo na dobrodružný ( a dosť krvavý ), ako spieva skupina Queen - ,,Bicycle Race´´. Hlavný dopad? Nuda pre diváka, zrejme zbytočné morálne posolstvo pre neverníkov a skutočnosť, že Nemci to vedeli s hororom asi tak, ako spieva skupina Tears For Fears - ,,Always In The Past´´. ()

• Natáčení probíhalo v Rakousku a v německém Bavorsku. (noelcoward73)