Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiálny text distribútora)

Luki.V

P2 ztrácí hlavně díky jisté unylosti a chvíli mu trvá než se pořádně rozhoupe (nemyslím s násilím ale s napětím). Když už k tomu ale dojde stojí to za to a P2 technicky stojí na třech klíčových scénách. Ty tady samozřejmně prozrazovat nebudu :). Nakonec se z P2 vyklubal nadprůměrný horor a pokud se Vám líbil letošní Vacancy užijete si i P2. Vánočních hororů moc není a každý se počítá. Mít P2 lepšího záporáka a méně zbytečných scén (Elvis) neváhal bych film označit za nejlepší horor tohoto roku. ()

Cortesz

Jde rozhodně o horor se zajímavým námětem a téměř originálním. Začátek se pomalu rozjížděl, ale byl zábavnej, ale jak ta ženská utekla, tak už to byla obyčejná hra na schovávanou s očekávaným průběhem a samozřejmě i závěrem. Navíc pro mě v hlavní roli nesympatická herečka s nepříliš příjemným vzhledem, které jsem nefandil ani minutu, a ten záporák byl také zásah vedle, já jsem z něho tedy moc strach neměl, rozhodně to nejsou herci, kteří by byli schopni utáhnout jeden film jen ve dvouch, možná kdyby se obsadili lepší herci dopadlo by to možná lépe. Jedna hvězda je za pár gore efektů, ale moc jich nebylo a ta druhá za Elvise. ()

azumi

zdlouhavý nezbytný začátek, pomalé tempo se strhujícím závěrem. psychopat zahraný na jedničku. nečekejte horor, thriller určitě. ()

lusa odpad!

Wes bentley mi prišiel nesympatický už v Americkej kráse. Tento film som preto začala pozerať len z dlhej chvíle v práci. Myslím, že som ho nedopozerala. Stačilo. ()

Pitryx

Dosti dobře uděláno, jen škoda jednoho zbytečně zdlouhavého hluchého místa. Zde hodnocení dolů a také mohli autoři trochu přidat gore scén, na devadesát minut filmu je jich málo. Ale jde o thriller a nikoli o splatter, takže budiž. Podle mého průměrný snímek s nic moc výkony, takže jej hodnotím jako průměrný. A musím snížit hodnocení za hudební vložky. E.P. totiž přímo nesnáším. CI 16112010 9010bt ()

Davis I

Atmosféra byla, psychopat Wes Bentley slabý výkon, a režie hodně předvídatelná. Ano, měl si to zrežírovat Aja a bylo by vymalováno !!! ()

MaxForValue

Veľmi podarený horor dodržujúci akoby divadelnú jednotu času a miesta. Jedna budova, zopár postáv, jeden psychopat a jedna krásna a nebojácna kočka. Takmer žiadne hluché miesta a dobre rozhratá šachová partia s koncom, ktorý ma príjemne prekvapil. Jasné 4* ()

vitac.

Rachel Nichols je docela pěkná cérka a valnou část filmu pobíhá po scéně v promáčenejch šatičkách, ušitejch z pro ni sotva dostačující plochy látky, takže potud dobrý. Jenže to je trošku málo na takovou publikaci... eh, mám na mysli celovečerní film:) Napětí jsem se pořádně nedočkal, za zmínku stojí možná tak pár lekaček (který stejně moc nemusím, protože se u nich vždycky strašně leknu:)) a (ne)chutnejch mordů nejen tvorů člověčích. No ale hlavně je to tak stupidní film, až to bouchá vratama do podzemní garáže. Hlavní hrdina je magor, čili u něj se to snese (a Wes Bentley se mi v té roli hodně líbil), ale jinak... škoda mluvit. Úplně jsem z toho cítil scénáristickou bezmoc: "Jakpak to jen ještě o chvilku natáhnout? Co tam tak vymyslet...?" Zkrátka, nic moc. ()

Mamlas

Prsatice je uvíznuta v podzemním parkovišti s chlapem, kterému hráblo. Jak se brzy ukáže, prsatice je poměrně neschopná, hloupá až debilní. Tomu odpovídá její počínání, které diváka mučí po celou dobu svou stupiditou. Ve filmu je jedno klišé za druhým, ničím to nenadchne kromě pár dobrých gore scén. S přetáčením to jde dodívat. (25%) ()

adamix

Z Ajovej produkcie sa z toho dalo viacej vytrieskať, pretože toto je vážne až moc ,,soft". Keď hlavná predstaviteľka behá celý čas od jedných zamknutých dverí k druhým a prenasledovateľ si počas jej hľadania zatancuje Elvisa na stálej, niečo je zle. Po scénu s prerazeným hrudným košom si to udržuje kvalitné napätie a vytvárajú sa mnohé očakávania, ktoré časom vyprchajú, pretože v tom filme sa toho vlastne veľa neudeje. Hra na schovávačku a blúdenie po niekoľko-poschodovom parkovisku. Pozrite si radšej francúzske L´Interieur  a máte o napínavý zážitok plný brutality a zaslúženej známky ,,horor" postarané. U mňa 2*. ()

Miloško

V rámci žánru thriller-horor asi to lepšie,len škoda,že to nemalo viac napätia,a aj viac zvratov.R.Nichols zahrala svoju ulohu veĺmi dobre,čo sa často pri podobných úlohách nestáva.Som zvedavý na druh film začínajúceho F.Khalfouna,debut mal veľmi dobrý.(DVD,11.06.2008) ()

Ygan

Námět je takový normální a scénář podprůměrný (navíc, jenom 4 zabití, z toho 1 pes a nic moc nápaditého, čím chtěli tvůrci zaujmout fakt nevím), ale režisérká invence dokáže vždycky film vytáhnout ještě o 2* výš. Ale má ji Franck Khalfoun? Ani omylem. Pouze převádí Ajovy nápady bez zanícení, nápadu a chuti na plátno. Téměř všechno, co máme rádi na jeho filmech, tady chybí. Kamerové vychytávky, výborná práce s krví a znechucením, zvuky, spád, napětí, originalita a nadhled. P2 má dobré herce, prostředí, hudbu a jednu perfektní scénu (pes). P.S.: Divák sympatizuje s psychopatem, i když to nebyl úmysl tvůrců. O co Ajovi sakra šlo? ()

bobin

Pěkně krvavá podívaná , která patřičně graduje . Celé to drama se odehrává vlastně jen mezi dvěma lidmi , ale upoutá to . Kdo má takové masakry rád , nebude zklamán . ()

Cechyno4 odpad!

Mě se to prostě nelíbilo. Čekal jsem něco víc. Přišlo mi to jako obyčejná tuctovka. Nejlepší scéna asi najíždění autem na přivázaného chlápka. Jinak ovšem velké zklamání. ()

Filousik

Proč se tohle točí? Mnohem důležitější otázka, proč se na tohle někdo dívá? A proč jsem sakra část viděl i já? Nudné, neoriginální a nesmyslné. ()

djbarrel

Víceméně jen průměrný thriller, tenhle typ filmu má rozhodně na to být o parník děsivější, ale bohužel tahle meta zůstala nepřekonaná. Asi největší problém spočívá v hercích, záporák byl hodně slabý a neděsivý, neměl charisma atd ... Prostě nepůsobil děsivě a psychopaticky, ani ´jeho výbuchy či vražda autem nezpůsobila kýžený efekt. Hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická a proto jsem jí ani nemohl fandit. Prostě průměrný horor 60 % ()

elanista1

Velmi lahky sexi thriller s obdarenou blondinou v hlavnej roli s jednoduchym a menej originalnym nametom, ktory je miestami napaty, ale povacsinou len nudi. Par zaujimavych scen, napr. vytah, stedra vecera..par uspesnych atmosferickych tahov ako tmava garaz, pitbul. Urcite to malo sancu na vacsi zazitkovy potencial, ale niekde sa proste vytratil a je z toho naozaj len priemerny film ktory do par dni vyfuci z hlavy. Mohol som sa na to pozerat, najma vdaka prsnatej dievcine a psychicky narusenemu nasilnikovi, ale nijak to nenadchlo. Este spomeniem jednu ultranechutnu scenu, kde hlavna hrdinka prisla o necht, to uz moj organizmus znasal tazsie. ()