Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti. (ČSFD)

McLushi odpad!

Já teda proti gayům nic nemám, ale to jak si jeden z nich strká ráno do řiti mrkev a další zeleninu a jak sní o tom, že ho ve škole ošoustá matikář, nebo jak si druhej nasadí pumpičku na péro, která následně skratuje a udělá mu z Frantíka dlouhej mrtvej chobot, vidět fakt víckrát nemusím... ()

necisty

Tak tenhle film je naprosto neuvěřitelně nechutný! Nemám nic proti gayům, ale jestli tohle jsou opravdu gayové, tak rychle pryč od nich. Tenhle film jsem si pustil jen protože jsem od něj čekal tu největší šílenost a zvrácenost a ... potvrdilo se. Protože nepohrdnu žádným filmem, který se ke mně nějakým způsobem dostane, tak jsem ho přežil až do konce, ale jen díky ženskému ňadru v mé dlani a taky protože jsem to chtěl mít za sebou, abych se na to nemuset už nikdy podívat. Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo je na tom s orientací na pochybách:) Tu jednu hvězdu jen protože film věrně kopíruje Prcičky, které mám tak rád, ale jinak se jedná jen o odpad. ()

Plangi odpad!

To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!! ()

KatanaCZ

Pár vtipných momentů se ve filmu najde, ale v podstatě je to kravina. A jak zde někteří už psali - není to pro "slabé" povahy, několikrát jsem odvracel zrak. 4% lidé se pobaví asi více než-li já...... ()

A.L.E.S.

Musím uznat, že něco do sebe to mělo. Může se to měřit s těmi pubertálními komediemi s Jasonem Biggsem a nezáleží na tom, jestli v něm hrají heteráci nebo gayové. I když ke konci mi to přišlo spíše jako porno než komedie pro mládež. ()

Pavlínka9 odpad!

To byli všichni sjetý, když to natáčeli či jak? :D :D :D Zapla jsem to, posouvala jsem to a za 30 minut jsem to měla shlédnuté :D Hrůza. Druhý díl nepotřebuji :D ()

demented

American Pie trochu inak :) A asi stokrát lepší a zábavnejší, skoro bez hluchých miest, čo sa o Prcičkách rozhodne povedať nedá. Slabšie povahy, zarytí náboženskí fanatici, puritáni či iní homofóbni ľudia by sa ale tomuto kúsku mali obrovským oblúkom vyhnúť, pretože by to nemuseli rozdýchať :) ()

Elrond88 odpad!

5%; tak abyste neřekli, milí HM kamarádi, že mám nějaký předsudky nebo něco proti vám, tak jsem to shlédnul... díky, zajímavá zkušenost, nikdy více ;) ale to nízké hodnocení neznamená nic proti HM klukům, prostě jen všechny braky (filmy) typu American Pie u mě mají hodnocení stejné ()

cross odpad!

Nemám nic proti homosexuálům a věřím že pro mnohé z nich bude film příjemným zpestřením a srandou v protipólu všech těch hetero-teen komedií, ale upřímně řečeno, nejen že to není sranda, tohle je fakt prvotřídní hnus humus.... Asi jako by jste si pustili nějakou pitomou teen-komedii a prostřihli ji reálným gay-pornem.... No, fakt síla... ()

Specs

Hlášky: Suzi: - "Vypadá jako Marlboro Man." Buffi: - "Kurva frajer GILWAD, holka." Suzi: - "Co je GILWAD, Buffi?" Buffi: - "G.I.L.W.A.D.: Děda, kterého by jsem nechala, aby mě napájel vínem a hostil, platil za větší implantáty a šukal do nich, dokud by v nich nebylo semeno." Tiki: - "Ale to je příliš mnoho písmen, Buffi. To nedává smysl." Buffi: - "Sem roztleskávačka, Tiki, ne kalkulačka." & Beau: - "Jsem Beau." Jarod: - "Nazdar. Jarod." Beau: - "Nadhazuješ nebo chytáš?" Jarod: - "Nadhazuju. A co ty?" Beau: - "Nadhazovač v ulicích, zadák v peřinách." Jarod: - "Jaká je šance, že bychom si někdy něco zahráli?" Beau: - "Jaká je šance, že odpálíš tenhle míček až za plot?" & pan Puckov: - "Rodzilla miluje belgickou čokoládu..." ()

MiaMoonlight

Za tu zábavu, kvůli které byl film točen dávám ty dvě a půl hvězdičky, ten zybtek je na nejlepším gayovi z tohoto filmu. Tak trochu parodie na American Pie se celkem vydařila, ale pokračování přeci jen radši nechám ledu na ještě hodně dlouho. ()

Soweek odpad!

Teprv podruhé na csfd dávám odpad, ale myslím že oprávněně. Příběh: parta 4 kluků se vsadí že do konce léta přijdou o panictví...ovšem s jiným klukem. Že vám tento příběh něco říká? Ano jedná se o Homo American pie,kromě Stifflera je zde Muffler,nechybí hrátky s teplým koláčem, ujetý tatík nachytávající syna v pokoji s mrkví v zadku, pokus o sex za přítomnosti webkamery pro čumili,sex s Mufflerovo dědečkem na kulečníkovém stole na poslední party,prostě je zde vše co v American pie,za opravdu velké účasti nahých prdelí a ztopořených klacků. Nemluvě o tom že "herecké" postelové výkony vypadají více než reálně. Jestli ste se čtením došli až sem a pořád si myslíte že to může být dobré,protože jste fanoušky teenage komedií, nedoufejte ani v to. ()

nightevan

Prcičky, holky a kluci, kteří to chtěj taky, tak proč ne another gay movie. Bavil jsem se daleko víc než u zmíněných rádobyfilmů. Ano, je to laciný, trapný a celkově vlastně o ničem, ale co, nikdo od toho snad moc nečekal a já se i zasmál. Asi hold budu taky lacinej, trapnej a vlastně o ničem:o) 3* ()

kamar odpad!

Stydím se, že jsem tento film viděl. Nic proti gayům, ale tenhle film je fakt humus. Skoro jak laciný soft porno v noci v TV. ()

casioa.... odpad!

HUMUS...kurva ....čim dalej tym viac....mam pocit viny...že som to videl...boha....slabšie povahy-kašli te na to!!!! HOMOSEXUALI------prijemnu zááábavu :-))) určite sa tam náájdete :-))) ()

ElizabethBay

Přesně ten typ filmů, který pomáhá vytvářet homofobní předsudky. Nejen, že je to příšerná napodobenina prciček, která se ani nesnaží přijít s něčím novým, ale navíc je to i řemeslně velmi špatný film. Kdyby to alespoň bylo místy vtipné, ale je to žalostný počin od začátku až do konce. Hvězdičku si zaslouží jen proto, že v celé filmu byly dvě postavy, které nebyly bolestně trapné, přehrávané a mohly klidně potáhnout celý film (Jonathan Chace - Jared a Mitch Morris - Griff), oběma tleskám za to, že ve filmu byly momenty, na které se dalo dívat! ()

Radim

Jako teen komedie trapné, jako parodie na tyto filmy to občas (ale opravdu jen občas) funguje. Prci, prci pro 4% už z podstaty slibuje vtipné momenty, a kdyby se trochu zatlačilo na scénář, mohlo být mnohem lepší. ()