Posledný bozk

• Česko Poslední polibek (viac)

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a teď se chtějí vzít …až do okamžiku než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu. Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začně vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků. (oficiálny text distribútora)

barteca

Jeden se žení, druhý se rozchází, třetí zahýbá a čvrtý je v téměř rozvodové krizi, jedna se vdává, druhá opouští, třetí je podvedená a těhotná, čtvrtá je vystresovaná z mateřství. O dynamice párového života , o tom, že nevěra nemusí být tragédie, jenom děsná patálie. ()

RickyFitts

všechno asi v pořádku, i když bych radši viděl ještě větší drama, trochu méně stupidní flétnistku (aby to rozhodování nebylo tak snadný) a jinýho herce v hlavní roli... ale fajn, 3* ()

jasanka

Váhala jsem mezi 3 a 4*. Za vyšší hodnocení může dokonalá záverečná scéna. Jinak ale průměrné drama o složitosti vztahů. ()

frolish

Keby to bolo o par minut kratsie, mam to bez vahania za 5. Mily a uveritelny film so sympatickymi hercami, ktory sa mal skoncit zaberom na odchadzajuci karavan s tromi krizu zazivajucimi tridsiatnikmi. Kazdy si z neho mohol zobrat to svoje a v nejdenom pripade by toho nebolo malo. Ale dalsich x minut dokola sledovat aky je Zach Braff zniceny, ked koniec bol aj tak jasny, ma uz nebavilo. Napriek tomu po vacsinu stopaze velmi prijemny zazitok. A Rachel Bilson tam sadla dokonale. ()

Darth Vader

Ač nejsem zdaleka ve věku hlavních hrdinů dokázal jsem si dokonale vybavit pocity jednotlivých postav. Zach Braff je skvělý a Rachel Bilson asi není holka, kterou bych nechal stát u cesty samotnou.. celý nádech filmu se nese v relalistickém světě mladých lidí před důležitými životními kroky. Čelit obavám a strachu nebo před něma utéct a zažít bezstarostnou životní jízdu bez jisté budoucnosti?.... skvělý kousek a stojí za to jej vidět:) ()

JohnnyB.

...to on vždycky chtěl, aby to bylo jako ze života... Tady se to povedlo. A já už několik let čekám na další Braffův režisérský počin. PS: Stejně jako u Garden State, také zde perfektní soundtrack. ()

tragos

Takovej ten film, co vás ničím nepřekvapí, ale za určité konstelace potěší. A potěší tím víc, čím raději máte pomalá konverzační romanická dramata. Mr. Haggis opět ve formě. ||| Už dlouho jsem se po přečtení žánru tak dobře nezasmál, takže nálepka "komedie" svým způsobem sedí. ()

zabro

Film dava dohromady vice lidskych osudu. Hlavni se toci kolem 29 leteho muze, ktery ceka se svou pritelkyni dite.A scenariste to velice dobre vystihli. Zach Braff se me uz libil ve filmu garden state a tady znovu dokazuje, ze je to vyborny herec. ()

Olík

Neřekl bych romantický, komedie trochu, ale hlavně silný dramatický film. Čtyři nejlepší přátelé v občanském průkaze věkem dospělí, činy ještě nedozrálí. Příběh vykreslující vztahy mezi mladými lidmi, v kterém se promítají typické problémy, které řeší jejich vrstevníci na celém světě. Důstojné herecký výkony, při kterých mi ani „šašek“ E.Ch. Olsen nepřekážel. Tento film nemohu než doporučit. ()

atmen

Při sledování jsem měl dojem jakoby se moje chmury zhmotnily, rozpohybovaly a já tak viděl to, o čem často přemýšlím naživo a barevně. BRRR, tak krutě smutné a pravdivé ....Hlavní definice dněšních třicátníků (nejen filmových) bohužel vystihuje i mě samotného. Věkem dospělý, duševně nedozrálý a možná ani nechtíc dozrát k zodpovědnosti.... ()

alambert

Taky jste si někdy koupili puzzle, takové ty pětiset, tisíci kouskové, a nikdy je nedokázali složit? Já jich mám ve skříni několik a nikdy jsem je složit nedokázal. O to víc obdivuju, když se to někomu povede. A tenhle film, to jsou právě takové, dokonale složené, tisíci kouskové puzzle. Každý jeden jediný kousek je sám osobě dokonalý. Všichni herci...a když říkám všichni, myslím vážně všichni...jsou naprosto skvělí a přesně pasují do svých rolí. Každý záběr je dokonale nasnímán. Žádný dialog vás nijak neotravuje. Každá erotická scéna má dokonalou atmosféru. Veškerá hudba se vám vysloveně zarývá pod kůži. A když se všechny ty dílky složí dohromady, ten výsledný obraz, ten dojem, je vážně neskutečný. ()

Wolvie

Překvapivě svěží romantika,která je víc "ze života" než většina ostatních filmů,které se o to přehnaně teatrálně snaží. ()

kacirek_

Co k tomu dodat? Chlapi jsou sobecký bestie a ženský holt musej trpět...."Každej debil na světě mele o lásce, neznamená to nic. Co cítíš záleží jen na tobě. Důležité je to, co děláš pro lidi, kterým říkáš, že je miluješ..." P.S.:Pozor na mladý studentky! ()

brumbrum odpad!

Lacna kravina.. Kto toci tieto "smiesne romantiky" kua.. Roztrtkany dej - a aj cas, nedopozerane.. Nesympaticki herci, debilne reci, same klise.. ODPAD ()

Rathalos

Perfektna romanticka drama o vztahoch medzi ludmi,ktore su strasne komplikovane a v dnesnej dobe to plati dvojnasobne,no clovek bez lasky je prazdny a preto sa oplati zit a milovat,jasna volba...:-) ()

Amgis

Po dlouhé době film, kterému můžu dát 5 hvězdiček! Výborné romantické drama. Řekl bych originální, netypické pojetí filmu a přitom zcela všední pro lidský život. ()

Xatrix

Rozhodne souhlasim s prirovnanim, ze Last Kiss je pribeh ze zivota. Jednotlive postavy si prozivaji krize ve svych milostnych zivotech a jednotlive vystupy jsou realne a clovek se snadno vziva do jejich situaci a poctiu. Sam film me ale az tolik neoslovil, neni zde mnoho co by divaka prekvapovalo a ikdyz herci se snazi jak mohou, film si me nijak nepodmanil. 7/10 ()

Kalimero13

Druhý film v krátké době(Little Children), který se snaží po svém vyřešit krizi vztahu, který vyústil v nevěru. Ač se to nemá, tato situace přímo vybízí k porovnání. Přestože Little Children mají nápaditější průběh děje, lepší herecké výkony s určitě se na to lidem lépe kouká, hlavní poitna a myšlenka filmu je bezkonkurenčně lepší v Last Kiss, protože v Little Children žádná není. Celkový pocit je proto znatelně lepší u Last Kiss. Pranic nehraje fakt, že tam hraje můj oblíbenec Zach :) Last Kiss je svými detaily velice reálný film a svou myšlenkou velice pozitivně naladěn. Přestože to není pětkový film, tak Little Children nejsou trojkovým a dal jsem jim 4. Proto musím dát Last Kiss 5*. Vážně by to někdy chtělo větší škálu stupnice. ()