Tiene minulosti

všetky plagáty

Keď falošní agenti CIA prepašujú smrtiaci vírus za hranice Spojených štátov a ako kuriéra zneužijú bývalého spravodajského dôstojníka Jacka Fostera (Steven Seagal), nikto z nich ani netuší, aký zmätok rozpútavajú. Jack, netušiac o pláne, do ktorého sa zaplietol, berie svoju dcéru Amandu (Skye Bennett) na dovolenku do Európy, kde ju však unesie záhadný cudzí agent... Aby ju Jack zachránil a chytil jej únoscov, musí sa vydať do temného sveta medzinárodnej špionáže, kde naráža na samých nepriateľov! (TV Dajto)

soukyd33

Soundtrack 👍. Myslím club music. 🙂 Film se děsně táhne, a nic moc se v něm nestane. Občas někdo bojuje, a občas střílí. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

Masinfira

Tohle bolelo... SS je jeden z mých nejoblíbenějších herců, ale tady to teda byla slabota. Takové hodnocení by jiný herec nedostal a i tak je to slabé :(. Dokonce jsem při sledování vybíral, čím si spravím chuť. ()

andy60

Musím uznat, že Seagal má fakt vkus na hezké partnerky (myslím samozřejmě filmové). Film se snaží zaujmout nepřetržitou akcí, takže koukat je na co, ale scénář je tradičně mizerný a děj celkově nepřehledný a nelogický.Co chybí úplně, je Seagalův humor. ()