Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let.

Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.

Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Technologie:  Seriál je vyráběn technologií ploškové počítačové animace pomocí software Maya a Animo. Jednotlivé plošky a pozadí jsou ručně kreslené, poté nascanované do počítače a vykolorované softwarem Animo. Posléze jsou přeneseny do software Maya, kde je z nich vytvořena plně hybná „plošková loutka“ s virtuální kostřičkou, které následně tým animátorů vdechne život. (oficiálny text distribútora)

Smileface

Po prvním díle Pakárny jsem si říkal že to bude celé stupidita. Po děkolika dílech jsem zjístil že jde opravdu o stupiditu, ale po čertech zábavnou. ()

misstake

Zajímavý pokus. Některé fórky dobré, jiné trapné. Po několika dílech už ale začínám mít oblíbené některé postavičky. Nejhorší mi zatím připadají závěry, které vyznívají tak nějak do ztracena. Uvidíme, jak se to dál vyvine, ale zdá se mi, že seriálek pomalu už začíná žít svým životem. ()

rozbris

Na to, že to je český animovaný seriál, tak bych přihmouřil jedno oko a dal tomu víc. Pro některé to může být proti srsti, ale buďme na sebe hrdí. ()

JamesSi odpad!

Chápu, režisér chtěl udělat něco jako pořady "Adult Swimu", "South Park" a další animáky pro dospělé. Ale sakra po první epizodě, kterou jsem zhlédl to vypadalo jako potracené dítě Zděnka Trošky a hry Polda 7: Pankrác zase je vtipný tím, že je to k*kot. Animace vypadá mnohem hůř než spousta animací na českém internetu. Ocenil bych dobrý animovaný seriál pro dospělé, ale sakra musí býti alespoň trochu dobrý. ()

Milan25 odpad!

Někde jsem slyšel nebo četl: "Pakárna = Čeští Simpsonovi". Autor tohoto výroku asi Simpsonovi nikdy neviděl. Pakárna je naprosto mizerná, animace ještě horší a scénář nestojí ani za zmínku. Díky bohu jsem viděl pouze dva díly, takže to na mě nezanechalo následky. Pakárná má štěstí že horší hodnocení než odpad neni. ()

wosho

Tolik opadů pro tak svěží dílko?? Sice jsem počítal, že Pakárna bude hodně rozporuplně vnímána, ale takový odstřel jsem věru nečekal. Seriál sází hlavně na akceptování jeho "stupidní stylizace" a velmi primitivní animace. Pod tím vším se však skrývá spousta podařených vtipů a neučesaného humoru. Navíc o dabing se postarala hodně podařená sestava. Pro mě je Pakárna s Pytlíkovem velkým příslibem do budoucna, co se týká tohodle druhu pořadů, ale bohužel pro většinu populace to neplatí. ()

danielosbourne

Trochu bláznivého humoru nikdy neuškodí. Mě tenhle seriál celkem zaujal, i když je to podívaná jen na jedno shlédnutí. Já jsem mile překvapen českou tvorbou. ()

willis

Já nevim, ale snaha o homur mi tady stejně jako v Pytlíkově připadá křečovitá, ale nedokážu posoudit jestli je to samotnou snahou o hlášky a vtipy za každou cenu, nebo hysterickým namluvením jednotlivých postav. ()

záplata

Pakárna ten název přsně vystihuje zábavně debilní děj a vtipné hlášky obvzláště se mi líbit ten první díl co dávali John Hnízdo,Doktor Bazna, Bohouš Mekota... tyhle postavičky mi nikdy z hlvy nevypadnou krásně jsem se zasmál. ()

maty39 odpad!

Přepnu na ČT1 a tam nabíhá nějakej animák. WTF. Sem si myslel, že je to zase nějakej instruktážní hnus. Kéž by byl. Hnus, hnus, hnus. A řekne mi někdo, co je to frézovačka? Znám frézku, ale ta vypadá značně jinak ()

#47

No nevím, nejak jsem si nedokázal najít čas na pravdelné sledování...South park to není...ale inspirace jím je tady očividná...a vůbec mi to málo co jsem viděl nepřipadalo hodné odpadu. Nějaká ta vtipná hláška se vždycky našla...takže 3. ()

zabro

tri hvezdicky a to jen kvuli jednomu dilu, ktery to potom zadny dil neprekonal. Jinak tento pokus ani nevim poradne o co je si zaslozi jedine hodnoceni a to odpad!!! ()