Hrdinkou filmu je módna tvorkyňa Jazmin Biltmoreová (Mo´Nique), ktorá má plnšie tvary. S tým sa však nechce zmieriť, pretože nadváhu považuje za dôvod, prečo si nemôže nájsť partnera. Jazmin a jej moletnejšia kamarátka Stacey (Kendra C. Johnsonová) nevedia akceptovať „samu seba“ vo svete plnom štíhlych a anorektických žien. Všetko sa zmení, keď spoznajú mužov svojich snov. Mužov, ktorí preferujú zásadu, že „plnšia je lepšia"... má to však háčik – sú vychovávaní v inej kultúre... (TV JOJ)

yarca

Hodnocení "odpad" si ponechávám pro větší sra*** - i když tím riskuju, že budu považována za dámu vel.XXXL s mozkem velikosti protonu ;-) ()

Keiniku

Tohle je mimořádně klišoidní kousek. najdete tu každé klišé na světě - tlustá najde štěstí, zatímco hubená ostrouhá. Podceňovaná se dočká slávy, zatímco podceňující dostane symbolický kopanec do zadku. Vtipy typu "ty seš tak tlustá, že..." a "ty seš tak ošklivej, že...". Z ošklivky se stane půvabná labuť. Atd., atd. atd.. Přesto mi to nepřijde jako úplně špatný film, přestože scénář i zápletku by vymyslelo pětileté děcko. Plnější dámy jako já prostě ocení sem tam nějakou tu optimistickou ptákovinu, která jim ukáže nějaký idealistický směr, kterým by se mohly jejich životy vyvíjet. Hlavně u toho moc nemyslet, to není žádoucí. P. S.: Na Erica Robertse se v tomhle případě dá říct jenom "prosim tě proč?". ()

Grumpy_Woman

Naivni, predvídatelný snímeček, který ukazuje, jak významný je úhel pohledu a vnímání. Díky komentářům mi došlo, že jsem tady fakt správně, CSFD je plná nejen mimořádně inteligentních lidí, ale navíc jsou všichni neuvěřitelně atraktivní a sami nemají žádný mindrák! ()

Caspian

Pekná myšlienka, ale zlé predvedenie. Namiesto inšpirujúceho príbehu plnoštíhlej návrhárky sa na plátna dostal nemastný-neslaný príbeh, s často až hlúpymi vtipmi, na ktorých sa zasmeje iba taký fanúšik Jožka Tiska (a aj ten by protestoval). ()

mover

Nic pateticky politicky moralistickýho, prostě jenom pohoda, nadsázka a sranda a občas pěkný baby, takže určitě nadprůměr. ()