Jednoho letního rána v ospalém městečku Blackwater v Louisianě udeří meteor do muzea Pleistocene, městečko se začne prudce ochlazovat a 40.000 let starý mamut je vypuštěn do ulic. Speciální agenti Powersová a Whitaker mají 17 hodin na jeho zneškodnění než bude město zpustošeno. Agenti povolají odborníka, paleontologa Dr. Franka Abernathyho, aby jim pomohl dostihnout a ulovit „stvůru“ dříve, než jeho zuřivé běsnění zdemoluje okolní svět. Jak ubíhají hodiny a narůstá počet mrtvých, Dr. Abernathy si uvědomí, že pro záchranu své dcery Jacky a ostatních nevinných obyvatel musí pomoci agentům zničit své vlastní celoživotní dílo. (Intersonic)

RavenSpector odpad!

Mizerné triky ještě nutně neznamenají mizerný film. Ale toto??? Ten film je blbý, tupý, nevtipný. Otřesná kamera a režie 5ti letého děcka. Scénář blbější, než kterýkoliv díl ulice či jiné sračky. Občas rádoby zábavné hlášky a narážky na několikanásobně lepší filmy, které mě teda fakt nepřišly zábavné ani trochu. Nevadí mě blbý film, pokud je aspoň trochu zábavný, ale tohle nebavilo ani moje děti. Tak by mě zajímalo, pro koho to mistr Cox navrtěl? Shrnuto - totální sračka. Tohle bych si na dvd nedal ani jako podložku pod hrnek. ()

Fenk

Viděl bych to asi na nejpohodovější roli Toma Skerritta, když tam teda zrovna neběhá ta godzilla s chobotem. Level zábavnosti: zabito. ()

fricek12

Totální herecký amatérismus, kamera i scénář... Ale mamut, co vysává lidské mozky? Za tenhle nápad aspoň jednu hvězdičku :-D ()

Crucifere odpad!

Mamut je film, který má úplně debilní nápad, který musel vzejít v nějakém chorobomyslném mozku, prostě ufo + mamut + nějaký kryptonit, to je vážně trochu moc. Navíc ten mamut je chodící bomba! Doslova! Efekty jsou vysloveně hnusné, ale dejme tomu, že rozpohybovat nějaké zvíře není jen tak a hlavně, když je rozpočet striktně vymezený, ale o herectví se tady také moc mluvit nedá. Film je tak špatný, že si při něm ani neponadáváte, protože s otevřenou tlamou se těžko nadává. Status úplně nejzbytečnějšího filmu vsech dob u mně jasně vyhrává Mamut. I když originalita idiocie se popřít nedá. ()

darius1706

Dneska se asi na Primě dohodli, že se trumfnou, kdo dá na kterém jejich programu větší hovadinu. No, tomuhle dávám jednu hvězdu za to, že jsem se asi dvakrát uchichtnul. ()