Lidé stvořili svého zabijáka. Když se na neobydleném ostrově v Pacifiku zhroutí přísně tajný program na vývoj vojenských robotů, je vyslán tým vojenského námořnictva, aby je našel a „zastavil". Není to však tak jednoduché! Jakékoliv narušení svého teritoria berou jako útok a brání se. Jsou naprogramováni, aby měli své území pod kontrolou, a to i za cenu smrti... (Intersonic)

Wacoslav1

Jeden z nich mne videl a jen tak prosel tak sem usoudila ze maji na praci dulezitejsi veci nez nas zabijet! Wynorski proste kasle na vsechno a jede si dal svou nekompromisni trash ligu a mne se i tenhle kousek libil natocil uz sice i lepsi veci i tak je to porad velka sranda navic zabari z Asylum by si z toho meli vzit mustr jak se toci filmy s minimalnim rozpoctem triky opet slusne sice ti roboti trochu evokuji valku svetu ale to je detail par hlasek opet velmi hutnych z nichz nejlepsi je ta na konci cekaj na nas suchy saty a teply jidlo neco co ty stroje nedoceni: oni se vrati z jine laborky v jiny cas nezvratne se uz nezmeni to zni az zlovestne a schvalne na jaky film je to asi odkaz hm? Jim se toho proste neboji a vy vsichni chytraci co nepoznate kvalitni spatny film dete do haje zelenyho mam chut na protest demonstrativne soupnout vsem Wynorskiho filmum 5* ale na druhou stranu zase spetka objektivity ve mne jeste zbyla takze zustanu u standartniho hodnoceni nazdar kritici kdyz vite dopredu ze to bude sracka tak na to nekoukejte! ()

raimi

Další perla z dílny trashové ikony Jima Winorskiho. 90 minut céčkové zábavy je zaručeno. Potěšila přítomnost prkeňáka Paula Logana, který mě zabil už v Megapirani, a který zde opět předvádí svoje kaskadérský parádičky, natrénovaný doma v obýváku. Dialogy jsou opravdu zabijácký, stejně tak absolutní nonšalance při práci s logikou, herci, triky a vůbec vším ostatním. Prostě paráda! Dvd u nás vyšlo v edici s výstižným názvem Svět katastrof. :-) P.S.: Snažil jsem se spočítat, kolikrát ten voják ze začátku filmu vystřelí bez výměny zásobníku. Nejde to přesně, ale dostal jsem se k číslu 140!!! :-) ()

Virusman666

Dávám tomuto lehce nadprůměrnému sci-fi hororu nejvyšší hodnocení jen protože je zde silně podhodnocen, jinak by to popravdě musely být ***(silnější)... Teda povím vám lidi, že jste se od pádu komunistů pěkně zmlsali, kdyby jste zažili sovětské filmy na obou fungujících programech ČT za socialismu, také by jste se asi divili, co dokážete dnes zavrhnout za filmy.... ()

beso74

Úplne povinné pre všetkých, ktorí si myslia, že stroje dokážu všetko. Oni sa totiž nedokážu riadne trafiť za 5 minút do skupiny volne stojacích vojakov, ktorých ani nenapadne (veď aj prečo, bojujú len s najdokonalejším strojom na zabíjanie) pohľadať si úkryt alebo sa pri streľbe pohybovať. Pre ostatných to je stráviteľná, aj keď s ťažkosťami, hodinka a pol po ktorej aj taký Terminátor 3 či Číslo 5 žije II vyzerá ako úspešný finalista Oscarovej noci. ()

Henk

Těšil jsem se, že si po dlouhé době pustím nějakou, slušnou sci-fírnu. Navíc mne na obalu nažhavila jména Michaela Dorna a Alexandry Paul,což zaručuje určitou kvalitu. Jenže ouha! Opravdu slabý odvar sci-fi bez atmosféry a napětí, nepřesvědčivé herecké výkony a hodně laciné efekty. Jednu hvězdičku dávám za Hudson Leick(ta nebyla až tak tuhá) a druhou za to jak dvě herecké hvězdy z obalu, dostaly ty největší štěky. ()

• V tejto snímke si zahralo viacero hercov, ktorí sa objavili vo vesmírnych sci-fi filmoch: Star Trek (Lisa LoCicero, George Takei, Robert Picardo, Joe Lando, Michael Dorn, Bill Mummy), Babylon 5 (Bill Mummy, Joshua Cox) a Battlestar Galactica (Roark Critchlow). (AxelWers)
  • Hoci sú vojaci záchranného tímu označovaní ako príslušníci US Navy SEALS, vojenské hodností, ktorými sa oslovovali (napr. kapitán a major), sa používajú v jednotkách ako US ARMY, Air Force a Marine Corps. (beso74)
  • V úvodnej scéne vypália dvaja vojaci viac ako 200 výstrelov z pištolí bez toho, aby ich nabili. (beso74)