Někdo začne zabíjet Zány (imaginární přátelé malých dětí). Za Samem dorazí jeho imaginární kamarád Sully z dětství. Potřebuje pomoc bratrů a chce zastavit zabíjení nevinných Zánů. Sam si vzpomene na doby, když jako malý ještě s tátou lovili duchy. On jet nemohl a muset zůstat doma. To ho přinutilo přemýšlet nad tím, zda se vůbec lovcem chce se stát. Obětí čím dál přibývá a bratři neví, kde začít. Jak to celé zastavit? (Varan)

Matli

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál, kam se hrabou veškeré komedie nebo scénky nebo jakýkoliv díl Big Bang Theory. Je to sice díl o kravině a s hlavní dějovou linií moc nesouvisí, ale ta neskutečná prdel tomu dává korunu :-) ()

• V tejto epizóde Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) používajú krycie mená "Strummer" a "Macgowan", s odkazom na Joea Strummera zo skupiny The Clash a Shanea MacGowana zo skupiny The Pogues. (Pat.Ko)
  • Úvodná scéna, kde Mommy Berman hovorí o RIE manuáli, odkazuje na zdroje pre vzdelávanie dojčiat (Resources for Infant Educaring), čo je obchodná známka a franchisingový systém v oblasti rodičovstva, ktorý nariaďuje rodičom, aby zaobchádzali so svojimi deťmi , vrátane bábätkami, ako plne kompetentné a osvojené osoby s plnými právami dospelých. Dôraz kladie na neustále počúvanie a vyhovievanie túžbam dieťaťa. Kritici tohto systému tvrdia, že zodpovednosť rodičov za výchovu dieťaťa sa týmto spôsobom oslabuje, keďže ich robí len sluhmi svojich detí. (Pat.Ko)
  • V epizóde sa spomenul Gazoo, je to postava zo seriálu Flinstonovci (od r. 1960). (Pat.Ko)