Z podivného důvodu jednoho večera zemře celá rodina. Sam a Dean vyrážejí na místo činu poté, co se o události dozvědí v novinách. Na místní aukci je prodáván obraz, který rodina před smrtí vlastnila... (Varan)

helraiser

Tak toto je regulérní horror a rázem nejlepší díl celé série a u mě osobně i jeden z nejlepších dílů v rámci celého seriálu. Dej se točí okolo obrazu jehož majitelé jsou brutálně vražděni břitvou. Neskutečná atmosféra prostupuje celým dílem, slušná porce krve a opravdu slušná porce napětí. Nic lepšího si divák ani nemůže přát. Naprostá topka. ()

PetrPan

Po vynikající Strize přichází další hororová pecka!  Poctivá  strašidelná i krapet krvavá duchařina, která by perfektně fungovala i na velkém plátně.  A po Deanově románku v Route 666 se tu zapálí lýtka i Samovi a nelze se mu příliš  divit.  Pětkové děvče i díl. ()

Mikovec

Velmi zdařilý díl s nečekaným rozuzlením, jsem trošku zklamaný koncem, přeci jenom od ducha, který zabil tolik lidí bych čekal trošku přímočarosti, typickému klišé, jednu postavu uzemním a začnu se zabývat tou druhou, zatímco ta předchozí se z toho dostane a druhou zachrání se to samozřejmě nevyhnulo. Příliš předvídatelné. ()

• Jedno z automobilov uvedených v aukčnej sieni má registráciu „The Krip“. Je to odkaz na tvorcu serálu - Erica Kripkeho. (Pat.Ko)
  • V epizodě je coby scénická hudba v aukčním domě použit jeden z Romantických kusů pro housle a klavír (op. 75) Antonína Dvořáka. (HJ-FILIP)