Robin uvažuje o rozchodu s Nickem a Barney se rozhodne vzít věci do vlastních rukou. Mezitím se Lily a Marshall snaží získat aspoň chvilku jen pro sebe... (TV Prima)

MM_Ramone

Šiesta epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Splitsville" (Rakvičkárna). Robin Scherbatska si prestáva rozumieť so svojim priateľom Nickom. Je síce sexi, no jeho intelekt je velice nízky. Chce sa s ním rozísť, ale Marshall Eriksen jej v tom chce zabrániť. S Nickom hrá v amatérskom basketbalovom teame. Čaká ich dôležitý zápas a nechce, aby bol ich najlepší hráč flustrovaný. ***** ()

Necrotongue

Pozitiva: nebyl tady pes a Marshall nehledal svou vnitřní bohyni. Je to smutné, ale i tak málo mi už stačí k tomu, abych dílu udělil hvězdičku. Šestá epizoda byla podobně nezajímavá jako mnohé předchozí díly, řešil se další rozchod, nedostatek sexu by byl možná vtipný, ale tohle téma tady nebylo poprvé, takže taky nezabodovalo. No, je to smutek. / Poučení: Jsi nadržený? Klikuj. ()

• Na konci epizody hraje skladba „Signed, Sealed, Delivered (I'm Yours)“ od Stevieho Wondera. (SONY_)