Ted, Marshall a Barney se chystají podívat na trilogii Hvězdných válek, jak to mají každé tři roky ve zvyku. Ted při vzpomínání na minulá promítání najednou začne pochybovat, že bude vůbec někdy šťastný... (TV Prima)

Dusty56

Nebylo to úplně špatný, ale přece bych čekal něco víc od epizody, kterou dostanou do režie Barney s Marshallem (a Tedem). Občas jsem se nudil, občas bavil. Celé to zpracování jako nápad to vypadalo zajímavě, ale úplně to nevyšlo. ()

Necrotongue

Jasně, osmnáctý díl jsem si dovolil pochválit, takže mě dvacátá epizoda po zásluze potrestala tím, že byla pro hlavní příběh záležitostí vrcholně nepodstatnou, neoplývala ani zvlášť vydařeným humorem, kterým by zachránila situaci, takže jsem nemusel plýtvat hvězdičkami. Pokud bych neznal význam slova vata ve vztahu k ději v seriálovém dílu, tato epizoda by ho skvěle definovala. / Poučení: Plány do budoucna jsou moc fajn. Člověk s nimi zabije nudné chvíle a po určité době se ještě i zasměje. V lepším případě. ()

MM_Ramone

Dvadsiata epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Trilogy Time" (Čas Trilógie). Ted Mosby, Marshall Eriksen a Barney Stinson sú veľkí fanúšikovia pôvodnej trilógie Hviezdnych vojen (Star Wars). Majú tradíciu, že každé tri roky si v jeden deň pozrú všetky tri diely. Uvažujú pri tom ako bude ich život vypadať o ďalšie tri roky a analizujú roky ktoré už uplynuli. ***** ()